Zarezervujte si miesto

S prípravou na svadbu sa väčšinou začína od momentu žiadosti o ruku a darovania luxusného snubného prsteňa.  Nezabudnite však ani na miesto konania tejto udalosti. Mnohé miesta už môžu byť vopred obsadené. Nehovoriac o tom, že sa musíte pripraviť na špeciálne podmienky.

Urobte si zoznam miest, kde by ste chceli svoju svadbu usporiadať a kontaktujte tých, ktorí sú v ten deň k dispozícii. Samozrejme, nezabudnite ani na povolený počet hostí a ich zoznam, v ktorom by nemala chýbať určite najbližšia rodina a družičky.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: standard.co.uk

Využite možnosť online nakupovania

Chápeme, že proces skúšania nových šiat pre družičky je dôležitý. Internet vám však pomôže ušetriť nielen čas, ale aj peniaze.

Na webe obľúbeného e-shopu nájdete fotografie a videá vo vysokom rozlíšení, takže vhodné spoločenské šaty môžete vidieť v úplných detailoch. Nájdete tu tiež podrobné tabuľky veľkostí, aby ste si boli istí, ktorá je tá vaša. To isté platí aj o svadobných šatách a dekoráciách či topánkach – to všetko dnes zaobstaráte aj bez toho, aby ste opustili svoj domov a ohrozili svadbu vírusom.

Myslite na všetky detaily

Ak ste si určili miesto aj dátum vašej svadby, a máte za sebou aj výber oblečenia či prsteňov, teraz už zostáva doladiť detaily. Nájdete zaujímavé vzory, prestieranie, svadobnú tortu a kvetinárstvo. Nezabudnite na fotografa, hudbu, jedlo a zábavu. A aby toho na vás nebolo veľa, rozdeľte tieto povinnosti medzi družičky a svedkov.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here