Byť sám sebe pánom a riadiť nielen svoj súkromný, ale aj pracovný život, chce čoraz viac ľudí. Ako si ale v dnešných ťažkých časoch založiť vlastnú firmu a tešiť sa z úspechu?

Inšpirujte sa našimi radami a uvidíte, že aj v tejto náročnej dobe sa dajú pri založení spoločnosti s ručením obmedzeným veľmi dobre ušetriť nielen peniaze, ale aj čas.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Jednoduché založenie s.r.o. aj v roku 2021

Množstvo povinností vás pri založení vlastnej spoločnosti určite neminie. Vstupný kapitál nebude vaša jediná starosť. Zháňať pre zápis firmy do obchodného registra budete sídlo firmy, na ktorom, ak chcete ušetriť, vyberte si to virtuálne s balíkom komplexných služieb a v dobrej lokalite.

Jednoduché založenie s.r.o. v roku 2021 môže byť aj vtedy, ak si namiesto novej spoločnosti vyberiete tú, ktorá už založená bola. Nemusíte sa obávať žiadnych nesplatených záväzkov ani negatívnej histórie. Naopak, môžete ušetriť peniaze aj čas pri registrácii spoločnosti k DPH, čo je naozaj veľmi náročný a zdĺhavý proces.

zdroj: : Song_about_summer/Shutterstock.com

Stačí osloviť Company Consulting a svoju novú firmu si objednať ako napríklad pekné tričko alebo nové tonery Brother z kvalitného e-shopu. Jednoduchšie to nikdy nebolo.

Výhody predaja spoločnosti s históriou

Najväčšou výhodou založenia vašej firmy týmto spôsobom, teda na základe výhodného predaja spoločnosti s históriou je, že môžete začať podnikať prakticky behom niekoľkých hodín až dní. Možné je to najmä vďaka tomu, že všetky typy týchto spoločností sú už pripravené k predaju so všetkými zmluvnými dokumentmi.

K dispozícii je vám kompletná účtovná a zmluvná dokumentácia. Rovnako aj garancia bezdlžnosti spoločnosti.

Ak by ste chceli niečo úplne nové a bez obchodnej histórie, no za rovnako výhodnú cenu, v tomto prípade môžete vyskúšať rovnako obľúbenú Ready made spoločnosť. Tá je založená výlučne len za účelom odpredaja klientom, čo znamená, že nikdy nevykonávala žiadnu činnosť.

Stačí si všetko dobre premyslieť, naplánovať a vybrať ten najlepší balík služieb.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here