Zomrela priateľka Sean „Diddy“ Combsova – Kim Porter. Jej telo bolo nájdené v jej dome pri Touca Lake, California. Koroner vyhlásil modelku za mŕtvu okamžite po príchode na miesto. Podľa oficiálnych vyjadrení príslušných úradov nie je príčina jej smrti zatiaľ ešte stále známa.

47-ročná herečka, modelka bola matkou troch Puff Daddyho detí. Ako sa umelec vyjadril na svojich sociálnych sieťach, bola pre neho viac ako manželkou a najlepšou priateľkou. Bola to je spriaznená duša. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Charley Gallay/Getty Images for Netflix

Celá udalosť bola pre rodinu umelca veľmi nečakaná a stále je ukrytá pod rúškom tajomstva. Príčina jej smrti sa zatiaľ stále vyšetruje. Príslušné orgány vykonali na tele už aj pitvu, no stále bez výsledku a na presné určenie smrti budú musieť vykonať ďalšie testy.

zdroj: Amy Sancetta/ AP

Diddy a Kim spolu už dlhšiu dobu nežili a nefungovali ako pár, no aj tak mali veľmi úprimný a blízky vzťah. Dvojica má spolu 3 deti: syna Christiana (20) a dvojičky dcérky D’Lila Star a Jessie James, ktoré budú mať v decembri ešte len 12 rokov.

Diddy na verejnosť prehovoril až pár dní po celej udalosti, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnil ich spoločné zábery so srdcervúcim popisom, kde označuje Kiminu smrť ako nočnú moru.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here