Cassie de Pecol pochádza z USA zo štátu Washington. Podarilo sa jej doslova dobiť Guinnesovu knihu rekordov. Podarilo sa jej precestovať 196 krajín za 18 mesiacov a 26 dní. Tejto len 27-ročnej Američanke sa tak podarilo to, čo sa ešte nikomu doposiaľ pred ňou nepodarilo. Je prvým človekom, ktorému sa podarilo obletieť a precestovať doslova celý svet za tak krátku dobu a tu jej 10 NAJ destinácii…

10) USA 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Umiestnenie USA v tomto zozname môže vyzerať ako podvod, pretože sama Cassie odtiaľ pochádza, no pri pohľade na túto fotografiu je snáď každému jasné prečo je aj táto krajina na zozname. Je to jednoducho nádhera…

View this post on Instagram

One of the most beautiful places on earth. ???

A post shared by Cassie De Pecol (@cassiedepecol) on

9) Costa Rica 

Cassie túto krajinu opísala ako miesto plné opíc, čerstvého ovocia, skvelej hudby, sopiek… je treba ešte niečo viac? Myslím že nie, Costa Rica je nádherná!

8) Peru 

Domovinu Inkov a nádherný pohľad na dychberúce Machu Picchu Cassie označila ako jeden z jej najobľúbenejších na celom svete!

7) Tunis 

Je celkom zrejmé, prečo Cassie na číslo 7 umiestnila práve túto krajinu nachádzajúcu sa na severe Afriky. Jej prekrásne modré vody a pláže s bielym pieskom jej zaručujú miesto na jej zozname.

6) Omán 

Ako Cassie uviedla, až nečakane nádherná pobrežná krajina Ománu je práve tým ďalším miestom, z ktorého sa jej vôbec nechcelo odísť.

5) Pakistan 

Táto krajina býva v cestovných kanceláriách a turistických sprievodcoch často opomenutá, no na tomto zozname sa so svojimi krásami umiestnila na mieste číslo 5.

4) Vanautu, Južný Pacifik 

Asi nikoho veľmi neprekvapí, prečo práve toto miesto sa nachádza na zozname. Stačí sa pozrieť na jeho nádhernú prírodu a doslova očarujúce vodopády.

3) Maledivy

Číslo 3 rozhodne nie je žiadnym prekvapením. Cassie nie je prvým ani posledným cestovateľom, ktorý tieto nádherné tropické ostrovy uprostred Indického oceánu označil za jedno z najkrajších miest na svete.

2) Bután 

Ak máme byť úprimný, Bután nie je práve tou krajinou, o ktorej by sme mali dostatočné množstvo informácii, no pri pohľade na tieto zábery nám neostáva nič iné, ako len súhlasiť s rozhodnutím svetobežnice Cassie…

1) Mongolsko 

Rovnako ako je táto voľba prekvapujúca je aj neuveriteľný pohľad na krásu tamojšej prírody. Kopce slnko, zvieratá a jazda s divokými koňmi z neho preto robí číslo jedna na Cassienom zozname!

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here