1) Scorpios Mykonos

Tento plážový klub bol pôvodne otvorený len ako letný bar v roku 2012 v blízkosti hotela San Giorgio Hotel Mykonos a trvalo nejaký ten čas, kým sa z neho v roku 2017 stal jeden z najlepších plážových klubov na celom ostrove a dokonca aj na celom svete. Tento klub je moderne zariadený do antického gréckeho štýlu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

2) C Beach Club

Tento výnimočný klub sa nachádza na exotickom ostrove Maurícius. Tento podnik sa pýši titulom jediného klubu takéhoto druhu na celom ostrove. Nachádza sa v blízkosti Heritage Resorts v južnej časti ostrova.

3) Porto Montenegro Yacht Club

Tento klub bol otvorený v ešte v roku 2010 a za 7 rokov svojej existencie sa z neznámeho baru stalo celosvetovo vyhľadávané miesto pre smotánku superjácht. Hostia si v klube môžu oddýchnuť pri bazéne, pochutnať si v outdoorovej reštaurácii alebo sa zabaviť v bare alebo nočnom klube.

4) 1 Hotel South Beach

Tento klub sa rozprestiera na ploche až 6 500 m² priamo na streche jedného z hotelov. Svojou unikátnou polohou zaručuje ikonický a nezabudnuteľný zážitok svojim klientom. Populárna je najmä ranná joga spojená s východom slnka nad Miami.

5) Experimental Beach Ibiza

Toto miesto je známou adresou pre tie najbizarnejšie a mnohými označované za najchutnejšie cocktaily. Klub svojim hosťom zaisťuje okrem maximálneho komfortu aj špičkovú stravu, večere a prístup na pláž.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here