Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vianoce sú za dverami a listy Ježiškovi by mali byť už dávno rozoslané. Niektoré deti si však ešte úplne neuvedomujú, že nie je možné aby dostali všetko na čo si zmyslia, a že “Ježiško nie je miliardár”.

Andrew Johnson z Kalifornie zavesil a twitter zoznam prianí jeho desaťročnej dcéry Drew, ktorá posunula list Ježiškovi na úplne iný level. Nie je totiž ako ostatné malé dievčatá, ktoré si od Ježiška prajú bábiku alebo lego. Drew si narovinu vypýtala napríklad najnovší iPhone aj s bezdrôtovými slúchadlami, živého zajaca aj s jeho vlastným šatníkom, nové šaty, topánky, Go pro kameru, 4000 dolárov a taktiež súrne potrebuje nové značkové Gucii žabky, pre prípad, že „si bude chcieť odpočinúť s dobre oblečeným zajacom pri bazéne“.

Týmto príspevkom na Twitteri a Instagrame Andrew pobavil vyše 25-tisíc ľudí. Tiež uviedol na pravú mieru, že niektoré veci zo zoznamu malá Drew isto dostane. Napríklad firma Hydro Flask si tento zoznam prečítala tiež, a keď zistila, že dievčatko túži po jednej z ich fľaši, rozhodla sa jej jednu poslať. Načo však 10-ročné dievčatko potrebuje 4000 dolárov? To je stále záhada. 

Komentáre