Existuje pri nákupe niečo lepšie ako zľavy?

Zľavy fungovali a fungovať budú, pretože majú silný psychologický aspekt. Ľudia vždy ocenia, ak dostanú niečo navyše, niečo, čo neočakávali. V prípade nákupu so zľavou to je jasné – spotrebiteľ si kúpi to, čo hľadal, no kúpi si to lacnejšie, ako možno očakával, prípadne za menej, než by zaplatil na inom mieste, v inom eshope.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zo zliav a zľavových kupónov sa stala seriózna komodita a mnohokrát sú práve ony ešte väčším ťahákom než samotný tovar, na ktorý sa vzťahujú.

zdroj: zlavovekody.sk

Voudes už aj na Slovensku

A práve s touto informáciou, s týmto momentom pracuje aj Voudes, najväčší portál so zľavovými kupónmi. Portál sa vyskytuje zatiaľ na 7 trhoch vrátane USA, Talianska či Francúzska, v Čechách a na Slovensku funguje na doméne http://zlavovekody.sk. Na slovenskej jazykovej mutácii nájdete katalóg viac ako 800 internetových obchodov. Tie sú prehľadne zoradené podľa písmen abecedy, takže svoj obľúbený eshop medzi nimi vždy veľmi ľahko nájdete.

Prehľadne triedené zľavy sú vždy aktuálne

Portál ponúka stovky zliav a zľavových kódov, ktoré sa k daným obchodom viažu. Spotrebiteľ tak na jednom mieste získava aktuálny prehľad o dianí vo svete zliav prakticky na celej eshopovej mape Slovenska. Zľavy sú aktualizované na dennej báze, takže ak budete portál pozorne sledovať, nemusíte mať strach, že by vám nejaká tá zľava na nákup či informácia o výhodnejšej cene za ten-ktorý produkt mohla uniknúť.

Ak vás ale nezaujímajú zľavy v konkrétnych obchodoch, môžete využiť iný filter, ktorý zľavy triedi na základe kategórie. Chcete kúpiť nový televízor za lepšiu cenu, prípadne obohatiť svoj šatník o nový kúsok odevu? Pozrite sa do kategórie Elektronika, respektíve Oblečenie, a nájdite tam zľavy ušité presne pre vás.

zdroj: zlavovekody.sk

Informácie o nákupnom procese ako pridaná hodnota

Ďalšou veľmi zaujímavou kapitolou na webe zlavovekody.sk je kategória Nákupný radca. V nej nájdete články s praktickými radami, ktoré sa týkajú nakupovania vo všeobecnosti. To znamená rady a tipy ako vybrať konkrétny druh tovaru (napríklad ako vybrať chodítko pre deti), prípadne informácie ako si poradiť s reklamáciou a vrátením tovaru, ako nakupovať v zahraničných eshopoch a pod. Osobitným momentom sú potom články mapujúce najlepšie eshopy vo svojej kategórii (eshopy s nábytkom, elektronikou, atď.). V článkoch nájdete užitočné informácie a porovnania eshopov z hľadiska kvality a rozsahu ich služieb. Portál tak nie je len zhromaždiskom zľavových kódov, ale celkom reálne aj miestom, ktoré ponúka ďalšiu pridanú hodnotu spočívajúcu v informovaní a rozširovaní obzorov zákazníka.

Doplnok do prehliadača, vďaka ktorému musíte ušetriť

Databáza Voudes pracuje s viac ako 2000 online obchodmi a viac ako 10 000 newslettermi. Uznáte, že ich prezeranie by vám poriadne ukrojilo z vašich časových rezerv. Preto web ponúka rozšírenie pre prehliadač, ktoré sa po jednoduchej inštalácii stane súčasťou prehliadača, ktorý používate. Rozšírenie sa objaví v pravom hornom rohu prehliadača. Funguje veľmi spoľahlivo – ak má Voudes pre eshop, na ktorého stránke sa práve nachádzate, k dispozícii zľavový kód, aplikácia vás naň upozorní a vy danú zľavu môžete okamžite využiť.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here