Nové video youtubera LockPickingLawyer zachytáva skutočnú situáciu, ktorá sa jemu samotnému stala počas pobytu v hoteli Marriot v hlavnom meste USA vo Washingtone DC.

YouTube sa spoločne so svojou ženou ubytoval v hoteli ešte počas Silvestra už pri prvom pohľade na ich izbu im bolo podozrivé, koľko svetla pomedzi dvojité dvere od ich izby prechádza a že medzera medzi dverami je taktiež až príliš veľká.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: YouTube / LockPickingLawyer

Ako aj neskôr vo videu vysvetľuje, dvere do ich izby neboli správne osadené a tak je medzi nimi až príliš veľká medzera, čo má za následok, že zámok a jazýček nedokážu tieto dvojkrídlové dvere udržať zamknuté. YouTuber chcel na túto skutočnosť upozorniť aj iných návštevníkov v iných hoteloch, ktorým sa mohlo stať niečo podobné.

Na videu preto pristúpil k dverám a v ruke mal najbežnejšiu vec, akú na každej hotelovej chodbe vôbec môžeme nájsť. Na otvorenie dverí mu stačila závesná ceduľka „NERUŠIŤ“, ktorá sa dáva na kľučku dverí, aby vás hotelový personál nerušil a neprišiel napríklad urpatovať. Vďaka tomuto sa mu podarilo dvere do jeho izby otvoriť za menej ako 2 sekundy.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here