Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Lee Steer a jeho priateľka Lindsey Sheeranová, lovci duchov z Británie, zorganizovali pátranie po paranormálnych javoch v starej schátranej budove Lord Line. Táto budova bola postavená v roku 1949 a mestská rada v Hulle ju umiestnila na zoznam historicky významných budov. Stavbu však začali demolovať vandali, ktorí ju dokonca podpálili. 

twitter.com

Lovci duchov po celý čas nahrávali živé video, ktoré vysielali vo facebookovej skupine. „Video sledovali tisícky ľudí a niektorí komentovali, že v jednej z miestností videli tieň stojaci na chodbe,“ uviedol Lee. Keď bol na najvyššom poschodí budovy, cítil, ako mu ochabli nohy. „Takýchto prieskumov robíme veľa, ale toto vo mne vyvolalo skutočné pocity nepokoja,“ priznal.

Facebook/Project reveal – Ghosts of Britain

Keď sa prihovorili duchovi, aby znížil teplotu o 5 stupňov Celzia, teplota sa náhle zvýšila a hneď nato klesla o 10 stupňov. Dvojica mala so sebou rekordér EDP, cez ktorý údajne s duchom komunikovali. Zrazu akoby rekordér získal vlastný rozum, odpovedal na iné otázky, akoby ho niečo kontrolovalo.

Lee a Lindsey bol v Lord Line už po štvrtýkrát, no vyjadrili sa, že duchovia sú čím ďalej tým zlomyseľnejší. Myslia si, že je to dôsledkom demolovania budovy. „Mám pocit, že tam niečo naozaj je. Keď sme tam naposledy boli, cítili sme sa byť ohrození duchmi, akoby sme tam neboli vítaní,“ uzavrel Lee svoje rozprávanie.

Facebook/Project reveal – Ghosts of Britain

Komentáre