Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Takmer okamžite po jeho narodení bolo rodičom aj lekárom jasné, že na mladom Borisovi je niečo nezvyčajné. Ako 2-ročný dokázal plynule čítať, písať, počítať a mal podrobné znalosti o vesmíre. Ako tvrdia jeho rodičia, svoje informácie nezískava len z okolitého sveta ale aj z rôznych záhadných kanálov.

„Občas sa posadí do lotosovej pozície a začne rozprávať podivuhodné informácie o Marse, planetárnych systémoch a rôznych iných civilizáciách. Vždy nás takýmto správaním veľmi prekvapí a vystraší,“ povedala Borisova matka. Vo svojom skorom detstve začal hovoriť o svojom predošlom živote na červenej planéte, kde údajne nastala atómová katastrofa ktorá vyhubila takmer celú civilizáciu. Zvyšok civilizácie, ktorý prežil sa údajne skrýva v podzemí a dýcha oxid uhličitý.

zdroj: Projekt Camelot

Jeho okolie mu kladie otázky charakteru, že prečo aj on nepotrebuje dýchať oxid uhličitý? Boris na to odpovedá, že pokiaľ je v tomto tele tak dýcha kyslík, ten však spôsobuje starnutie. Ďalej o mimozemšťanoch tvrdí, že v 35 rokoch prestávajú starnúť a stávajú sa teda takmer nesmrteľnými.

Svojmu okoliu hovorí aj o tom ako v minulosti ešte z Marsu komunikoval so starovekými Egypťanmi na Zemi. Podľa jeho tvrdení je cesta na Mars ukrytá za hlavou Veľkej sfingy v Gíze. Po objavení tohto portálu by sa mal ľuďom na zemi radikálne zmeniť spôsob života. 

zdroj: stoplusjednicka.cz

Mohol Boris skutočne žiť na Marse? 

Potvrdzoval by to fakt, že jeho znalosti o vesmíre sú skutočne až zarážajúce. Podľa tvrdení jeho matky ich získava zo záhadných kanálov. Netreba však zabúdať aj na možnosť, že sa nejakým spôsobom nabúral do svetových informačných centier a mediálnych kanálov a príbeh o minulom živote si celý vymyslel.

Podrobnejšie informácie o červenej planéte prinesú až ďalšie pripravované misie na ňu, no celkom isto by sme sa mali vyhnúť jadrovej katastrofe, ktorá podľa Borisa vyhubila takmer celú jeho civilizáciu.

 

Komentáre