Takmer okamžite po jeho narodení bolo rodičom aj lekárom jasné, že na mladom Borisovi je niečo nezvyčajné. Ako 2-ročný dokázal plynule čítať, písať, počítať a mal podrobné znalosti o vesmíre. Ako tvrdia jeho rodičia, svoje informácie nezískava len z okolitého sveta ale aj z rôznych záhadných kanálov.

„Občas sa posadí do lotosovej pozície a začne rozprávať podivuhodné informácie o Marse, planetárnych systémoch a rôznych iných civilizáciách. Vždy nás takýmto správaním veľmi prekvapí a vystraší,“ povedala Borisova matka. Vo svojom skorom detstve začal hovoriť o svojom predošlom živote na červenej planéte, kde údajne nastala atómová katastrofa ktorá vyhubila takmer celú civilizáciu. Zvyšok civilizácie, ktorý prežil sa údajne skrýva v podzemí a dýcha oxid uhličitý.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Projekt Camelot

Jeho okolie mu kladie otázky charakteru, že prečo aj on nepotrebuje dýchať oxid uhličitý? Boris na to odpovedá, že pokiaľ je v tomto tele tak dýcha kyslík, ten však spôsobuje starnutie. Ďalej o mimozemšťanoch tvrdí, že v 35 rokoch prestávajú starnúť a stávajú sa teda takmer nesmrteľnými.

Svojmu okoliu hovorí aj o tom ako v minulosti ešte z Marsu komunikoval so starovekými Egypťanmi na Zemi. Podľa jeho tvrdení je cesta na Mars ukrytá za hlavou Veľkej sfingy v Gíze. Po objavení tohto portálu by sa mal ľuďom na zemi radikálne zmeniť spôsob života. 

zdroj: stoplusjednicka.cz

Mohol Boris skutočne žiť na Marse? 

Potvrdzoval by to fakt, že jeho znalosti o vesmíre sú skutočne až zarážajúce. Podľa tvrdení jeho matky ich získava zo záhadných kanálov. Netreba však zabúdať aj na možnosť, že sa nejakým spôsobom nabúral do svetových informačných centier a mediálnych kanálov a príbeh o minulom živote si celý vymyslel.

Podrobnejšie informácie o červenej planéte prinesú až ďalšie pripravované misie na ňu, no celkom isto by sme sa mali vyhnúť jadrovej katastrofe, ktorá podľa Borisa vyhubila takmer celú jeho civilizáciu.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here