Podľa najnovších výskumov, sú práve seniori tými, ktorých skupina užívajúca rekreačnú marihuanu sa najviac rozrastá. Tak, ako sa po celých Spojených štátoch rozrastá množstvo jednotlivých štátov, v ktorých je marihuana legálna, sa neustále rozrastá aj počet jej užívateľov. Prekvapujúcim faktom je, že si túto drogu v poslednej dobe obľúbili aj seniori.

V celých Spojených štátoch sa nachádza už celkovo 10 štátov, ktoré povilili jej rekreačné užívanie a 33 štátov, ktoré ju akceptujú na lekárske účely a všetko nasvedčuje tomu, že sa tieto počty budú zvyšovať. Záujem o túto látku je totižto enormný.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: ITV

Tento nový trend sa začal rozrastať až do takého merítka, že sa po celej krajine konajú rôzne besedy a prednášky vysvetľujúce blahodarne účinky tejto látky. Zaujímavosťou je, že sa takéto besedy začali konať aj v domovoch dôchodcov a jedným z takýchto je aj domov dôchodcov nachádzajúci sa v Seatly. Jeho obyvatelia sa pravidelne zúčastňujú na prednáškach, kde im zdravotní experti v danej oblasti vysvetľujú rôzne benefity a spôsoby užívania marihuany.

zdroj: Getty

Podpora takýchto eventov narastá aj zo strany príbuzných, keďže aj oni sami vidia priaznivý dopad tejto látky.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here