https://www.youtube.com/watch?v=UgTLk8duMNU&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DUgTLk8duMNU&has_verified=1

Tento podarený simulátor mal zas čím prekvapiť, síce nie nacistickými zombie, ako v druhom diely, ale napríklad novým prostredím, ktoré je na ostreľovanie ako stvorené. Hre by som vytkol, že má málo základného obsahu, odhliadnuc od „multiplayeru“.                     Áno, má veľa DLC v ktorých sú rozličné misie a zbrane, hráč si však za ne musí samozrejme priplatiť.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zaujímavá je strelnica, na ktorej môžete relaxovať a cvičiť svoju streľbu.

Máte na výber z niekoľkých rôznych obtiažností, od úplne najjednoduchšej, v ktorej strieľate priamo na stred zameriavacieho kríža,až po tú najťažšiu, v ktorej už musíte počítať aj napríklad s vetrom. Okrem klasického „multiplayeru“, ako „deathmatch“, alebo „capture flag“,tu máme aj spoluprácu, v ktorej hráte „singleplayerové“ misie s kamarátom.

V hre je použitý levelový systém (za každú misiu získavate skúsenosti a za dostatok skúsenosti dostanete nový level). Po čase sa vám za každý level odomknú zbrane, vylepšenie na zbrane, alebo zameriavacie kríže.Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sniping cross sniper elite 3

Na výber máte taktiež napríklad aj štyri ostreľovacie pušky, tri automatické pušky jednu bazooku a štyri pištole. Prierazné náboje a rôzne druhy výbušnín.

Výborný simulátor stealth akcie ,ktorý by potreboval viac misií a nie DLC. Preto tejto hre udeľujem  75% .

Príjemný herný zážitok.

 

Komentáre