Jeden zo štyroch najväčších ostrovov patriacich do súostrovia San Juan Islands medzi Seattlom a Vancouverom, ktorý nesie názov Orcas, má novú majiteľku. Z geopolitického hľadiska patrí tento ostrov pod štát Washington. Ostrov má výmeru asi 175 00 metrov štvorcových a na celom ostrove sa nachádzajú len 2 nehnuteľnosti.

zdroj: profimedia.cz

Hlavný dom bol postavený v roku 2007 a jeho úžitková plocha má viacej ako 730 metrov štvorcových. Má veľkú priestrannú obývačku, 4 spálne so 4 kúpeľňami. V dome sa taktiež nachádza nádherná obrovská pracovňa, ktorá sa nachádza na prvom poschodí spoločne so spálňami a izbou vyhradenou na zábavu a cvičenie. Celý dom je veľmi vkusne zariadený drevom, má vysoké stropy a z veľkých okien je nádherný výhľad na okolité lesy a pobrežie.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Kuchyňa je vybavená luxusnými spotrebičmi a je priamo prepojená s jedálňou a veľkou priestrannou obývačkou. Vďaka veľkým skleneným dverám je v nej dosť svetla a môžete z nej vyjsť priamo na terasu, odkiaľ môžete pozorovať krásny východ slnka.

zdroj: profimedia.cz

Pri nehnuteľnosti sa nachádza aj luxusný domček pre hostí s úžitkovou plochou skoro 300 metrov štvorcových so 4 spálňami  a troma kúpeľňami. K pozemku patrí aj domček, ktorý má označenie čajovňa. Nachádza sa pri ňom aj oddelená sauna, nádherná ázijská záhrada s potokom a malým jazierkom.

zdroj: profimedia.cz

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here