Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Priatelia

Americký komediálny seriál Priatelia patril bez pochyby k tým najúspešnejším a najsledovanejším televíznym seriálom. Partia mladých ľudí si získala fanúšikov po celom svete a denne si k obrazovkám sadalo veľké množstvo ľudí, ktorí sa tešili na nové príbehy tejto šestice kamarátov. 

View this post on Instagram

Nossos caubóis #Caubois #friendsTv

A post shared by FRIENDS ❤ (@f.r.i.e.n.d.s_72) on

Akty X

Seriál Akty X bol plný sci-fi / fantasy príbehov. Aj vy ste sa báli pri každej časti, ktorú ste potajomky sledovali, pretože rodičia vám seriál zakázali pozerať? Hlavní predstavitelia, Mulder a Scullyová, vytvorili v seriáli doslova ikonickú dvojicu.

Pohotovosť

Seriál z nemocničného prostredia patril medzi prvé svojho druhu na svete a dodnes je považovaný za jeden z najobľúbenejších. Zmiešanie príbehov lekárov a sestričiek bolo tým správnym krokom, ktoré si získalo divákov po celom svete. V seriáli si zahralo aj viacero známych hercov, okrem iného George Clooney.

View this post on Instagram

😉

A post shared by George Clooney❗ (@george_clooney_1) on

Plný dom

Jednou zo seriálových klasík 90-tych rokov je určite aj americký sitkom Plný dom. Aj vás bavilo sledovať život hlavných predstaviteľov? Vedeli ste, že malú Michelle Tannerovú si hrali na striedačku dvojičky Mary-Kate a Ashley Olsenové?

https://www.instagram.com/p/BqVOA7WnPsQ/

Beverly Hills 90210 

Seriál Beverly Hills90210 je možné považovať za absolútnu klasiku v rámci tínedžerských seriálov 90-tych rokov, aj keď hlavní predstavitelia ako tínedžeri veľmi nevyzerali. Prvé lásky, rozchody, ale i problémy s alkoholom či drogami. Aj o tom bol tento seriál.

V siedmom nebi

Rodinný seriál V siedmom nebi o rodine amerického pastora bol síce dosť pritiahnutý za vlasy, no aj tak sme ho všetci pozerali. Na záver každej časti nesmelo chýbať mravné ponaučenie, ktoré dnes vyznieva dosť komicky. Súhlasíte?


Komentáre