Jedna z hlavných postáv, ktorá stojí za vývojom tejto technológie je Garrett Gee. Tento mladík začal s podnikaním už veľmi skoro a vyplatilo sa mu to. Vo svojich 26-tich rokoch sa mu podarilo odpredať svoju spoločnosť Scan svetovému gigantovi, spoločnosti Snapchat za $54 miliónov. Spoločnosť túto technológiu okamžite zaviedla ako funkciu „Snapcode“.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zatiaľ čo sa ostatní zabávali, on na internáte pracoval na svojom projekte a dnes už všetci chápu prečo. Už keď predal firmu mu bolo jasné, čo chce ďalej vo svojom živote robiť. Zbalil celú rodinu a odišli spolu na „nekonečné“ prázdniny.

Aj napriek tomu, že na jeho konte svieti cifra $54 miliónov, týchto peňazí sa ešte ani nedotkol. Ako sám uviedol pre magazín Business Insider, spolu so svojou manželkou predali všetok svoj majetok, ktorý sa dal spenažiť, čím si zarobili približne $45 000 a tie použili na ich vysnívané 6-mesačné prázdniny okolo sveta.

Avšak stalo sa to, čo nikto nečakal. Niekde pred koncom cesty si Garrette uvedomil, že čo ak už budú ich vysnívané prázdniny za nimi, no stále im ešte nejaké peniaze zostanú? Spoločne s manželkou sa preto rozhodli, že toto nie je len dovolenka, ale že toto je ich skutočný život, ktorý chcú žiť. Ich cieľom je cestovať po svete bez toho, aby svoje konto úplne vybielili.

Po tom, čo Garette predal svoj obchodný podiel si uvedomil, že aj niečo čo nosíte veľmi hlboko vo vašom srdci sa môže veľmi rýchlo pominúť. S touto myšlienkou v hlave si spomenul na niečo, čo mu kedysi povedal muž menom Naval Ravikant, CEO a spoluzakladateľ AngelList„Pokiaľ si mladý, jedna z najlepších vecí ktorú môžeš urobiť je, že vytvoríš značku zo seba a svojho okolia.“ A tým sa tento mladý milionár začal aj riadiť a pozrime sa preto spoločne na to, ako teda vyzerá značka The Bucket List Family.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here