Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Polícia Slovenskej republiky zverejnila vyjadrenie k situácii, ktorá sa odohrala v septembri. Mladý, 18-ročný vodič, dostal pokutu 80 eur, za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti. Natoľko ho to rozrušilo, že sa rozhodol zdieľať jeho rozhorčenie na sociálnej sieti. Spravil to však naozaj nepremyslene.

Mladík odfotil pokutové bločky, pričom k textu pridal vzpriamený prostredník. Urobil tak však počas jazdy, v rýchlosti 90km/hod. Na fotografií nezabudol označiť oficiálny profil Polície Slovenskej republiky, a tak si to mohli policajti pokojne pozrieť.  

Záberom však sám dokazuje to, že naraz porušil niekoľko pravidiel cestnej premávky. ,,V tej chvíli išiel podľa tachometra približne 90 km/h – v jednej ruke držal bločky, v druhej mobil. Týmto skvelým výtvorom sa “pochválil” oficiálnemu profilu Policajného zboru na Instagrame,“ uviedli policajti na svojom oficiálnom účte.

Následne na to došlo k nečakanej dohre, o ktorej sa mladíkovi ani nesnívalo. ,,Za svoje frajerstvo dostal dodatočnú pokutu 40 eur a okrem toho si získal takú povesť vo svojom okrese, že pre našich kolegov určite bude aj v budúcnosti neprehliadnuteľný,“ dodali.

Komentáre