Ak ste dobrodružný typ človeka, liberál a voľnomyšlienkar, tak takáto dovolenka bude pre Vás ako stvorená. Za sexuálnou turistikou nebudete ani musieť vycestovať do ďalekého Thajska, bude stačiť len cesta do neďalekého Talianska. Jedna z mexických spoločností má v pláne v priebehu budúceho roka spustiť projekt s názvom Desire Cruise. 

Tento projekt bude zahŕňať plavbu na výletnej lodi, na ktorej sa teda rozhodne nudiť nebudete! Loď by sa mala plaviť pozdĺž chorvátskeho, slovinského a talianskeho pobrežia. Predpokladaný dátum prvého vyplávania lode, ktorá splní Vaše najtajnejšie predstavy je 27.september 2017.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

bazen2

Hlavnou témou je samozrejme erotika a sex. Loď má kapacitu 690 miest. Presný počiatočný prístav plavby zatiaľ ešte nie je bližšie špecifikovaný. Loď Azamara Quest si prenajala mexická spoločnosť Original Group, ktorá v erotickom priemysle nie je žiadny nováčik a od svojho projektu si sľubuje skutočne obrovský úspech. 

Dĺžka výletu je stanovená na 8 dní. Ako by sa aj dalo čakať, oblečenie účastníkov je dobrovoľné/voliteľné. Môžeme preto očakávať kopu extravagantných ale aj veľmi veľa nahých „outfitov“. Neoddeliteľnou súčasťou tejto plavby je aj animačný program, samozrejme so šteklivou tematikou. Na takejto lodi samozrejme nemôžu chýbať ani žiadne erotické show, party, zoznamovacie večierky a mnoho tematický ladených aktivít.

Spoločnosť Original Group nastavila cenu takéhoto zájazd na sumu približne 2500 eur, s ubúdajúcim časom sa však ceny vstupeniek na loď lásky budú zvyšovať. O výlet je obrovský záujem a preto sa dá očakávať, že firma v blízkej dobe oznámi vypredanie zájazdu. 

Najtvrdšou podmienkou na lodi je tá, že zamestnanci majú prísny zákaz zúčastňovať sa akýchkoľvek erotických aktivít.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here