V posledných dňoch klub investuje nemalé peniaze do nových hráčov, a tak vám prinášame niekoľko noviniek z diania v okolí tohto tímu. Najnovšími hráčmi pravdepodobne budú Alex Oxlade-Chamberlain a Thomas Lemar. Za prvého zaplatí 40 miliónov a za druhého niečo okolo 70 miliónov britských libier.

zdroj: Getty Images

Ako to vyzerá s Oxlade-Chamberlainom

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tento hráč práve podstupuje lekárske vyšetrenia spolu s členmi Liverpoolskeho manažovacieho tímu. Odmietol zmluvu s Chelsea a radšej bude hrať pod Jürgenom Kloppom, trénerom Liverpoolu. Zmluva s ním už je na spadnutie. V pondelok sa už jeho súčasný tím Arsenal dohodol na spomínanej sume s Liverpoolom. V hre ešte zostáva, akú pozíciu bude hráč zastávať v novom klube. Chamberlain hrá zadné krídlo napravo, ale možno sa to zmení. Aktuálne výsledky, prognózy a novinky môžete sledovať napr. na https://extra.bet365.com/news/sk/ kde nájdete aj štatistiky pre jednotlivé tímy, hráčov a zápasy.

zdroj: skysports

Lemar je ešte neistý

Liverpool sa nechce vzdať snahy o získanie Thomasa Lemara, ktorý hrá za francúzsky národný tím a AS Monako. Tím si cení schopnosť hráča prenikať do súperovej obrany a narúšať jeho stratégiu. Tento 21-ročný hráč stále ešte patrí Monaku, ale ktovie, či spomínaný odolá 70 milónovej ponuke zo strany Liverpoolu. Lekári čakajú, či sa vyberú do francúzskeho Clairefontaine, kde sa hráč pripravuje s národným tímom na kvalifikáciu na svetový pohár proti Holandsku. Treba spomenúť, že ponuka 70 miliónov je naozaj štedrá a športoví kritici a novinári odhadujú, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa tento prestup uskutoční.

Ktorí hráči ešte asi zmenia svoje pôsobisko

Potom čo tento týždeň už podpísal s Liverpoolom zmluvu Naby Keïta, ktorý prestúpi z RB Leipzig, sa okrem Oxlade-Chamberlaina a Lemara skloňuje v klube ešte niekoľko mien. Jedným z nich je Virgil van Dijk. V súčasnosti hrá za Southampton pozíciu stredného obrancu. Zatiaľ však nevyzerá, že by ho chcel jeho tím predať. Ďalšou zmenou v tíme možno bude Mamadou Sakho, ktorého chce od Liverpoolu kúpiť FC Crystal Palace. O tohto francúzskeho obrancu majú ešte záujem aj West Bromwich Albion a Leicester City, takže očakávame, ako sa Liverpool nakoniec rozhodne.

Ostatné otázniky

Ďalším prestupovým hráčom možno bude Lazar Marković, pôvodom srbský krídelník. Mal by sa vrátiť do tímu Hull City. Tiež sa s Liverpoolom možno rozlúči Divock Origi, belgický útočník. Prejavili o neho záujem vo Watforde aj vo Wolfsburgu. Okolo Origiho sa to melie. Ďalším klubom, kam možno zamieri je Tottenham alebo Newcaste, ale ako to vyzerá, tak Liverpool ho radšej posunie smerom preč z ostrovov. Rivalita voči Spurs je známa, takže tam určite nepôjde.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here