Paríž (Francúzko) – Argentínsky futbalista Lionel Messi, ktorý už niekoľko rokov oblieka dres španielskeho veľkoklubu FC Barcelona sa stal majiteľom najdrahšieho auta na svete.

najdrahsieautoToto neobyčajné vozítko v červených farbách a so znakom koňa na kapote sa dostalo minulý týždeň do dražby v Paríži. Ide o model Ferrari 335 S Spider Scaglietti. Už pri prvom pohľade na tohoto tátoša je jasné, že model, ktorý bol vyrobený v roku 1957 v Taliansku nestojí 5 korún. Do dražby o tento luxusný športiak sa zapojilo hneď niekoľko vplyvných ľudí, no každý z nich si pri pohľade na neodlomého Lionela povedal, že viac už nedá. Práve preto sa stal majiteľom tento známy Argentínčan, ktorý kúpil toto vozítko bez strechy za 25 miliónov libier, čo je v prepočte viac ako 32 miliónov €, a to už je pekná sumička.
najdrahsieauto2Myslíme si, že toto autíčko, ktoré kúpil Messi z „druhej ruky“ nebude používať na každodenné vozenie, ale skôr na špeciálne udalosti či na výstavu v niektorom z jeho honosných príbytkov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here