Vždy krásna a výborne oblečená vojvodkyňa Meghan zo Sussexu sa postarala o ďalšie zo série svojich faux-pas. Spoločne so svojím manželom, vojvodom Harrym zo Sussexu, len pred nedávnom začali turné po Austrálii. V týchto dňoch sa objavili na ostrove Tongan, kde mala Meghan v pláne zažiariť v červených kvetinových šatách, ktoré mali odzrkadliť farby Tonganu, outfit doplnila kúskami od Diora a Blahnika.

zdroj: Tim Rooke/REX/Shutterstock

37- ročná bývalá herečka bola krásna a okúzľujúca, pod šatami sa jej črtalo rastúce bruško a okrem toho jej spod šiat visela aj biela papierová visačka. Zahraničné média už jeden takýto trapas pred nedávnom zachytili – na oficiálnej návšteve Írska mala v ruke hnedú kabelku, na ktorej visela ceduľka z obchodu, a tak sa pod jej stylistami práve teraz začali triasť stoličky. Ceduľku na šatách značky Self-Portrait, ktoré stáli takmer 400€, bolo pre jej farbu veľmi dobre vidieť. Vojvodkyňa sa po celý čas široko usmievala na ľudí, držala sa Harryho a nič nepostrehla.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: PA

Nuž, stylistický team mladej vojvodkyne opäť pochybil alebo chcel iba využiť visačku na jednoduché vrátenie do obchodu…? 🙂  Každopádne, stávajú sa oveľa horšie veci a tak veríme, že jeden biely lístoček na šatách budúcej mamičke úsmev z tváre nevezme.

zdroj: Reuters

Komentáre