Vyskúšajte drevo

Krása prírodných materiálov je nenahraditeľná a žiadny syntetický prvok ho tak dokonale nenahradí. Vyskúšajte tatranský profil – prírodný materiál, ktorý nielen dáva miestnosti osobitný charakter, ale prináša aj určitú pozitívnu energiu a vytvára atmosféru pohody a komfortu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tento stavebný materiál je výbornou alternatívou k už spomínaným plastom. Pomocou drevených dosiek je možné vykonávať vonkajšie aj vnútorné dokončovacie práce. Ak sa rozhodnete pre čalúnenie miestnosti, domu alebo obloženiu sauny a domácich kúpeľov, existuje niekoľko možností pri ktorých ho môžete dokonale využiť. Bude ladiť s dizajnom a farbou modernej parapety alebo podlahou v miestnosti.

zdroj: houseplans.com

Dokonalé obloženie

Výhodou dreveného obloženia je aj spoľahlivosť a stabilita takéhoto obkladu. Viacerí ľudia si naopak ale mylne myslia, že strom, z ktorého sa vyrába, nie je najpraktickejší materiál, pretože je vystavený slnečnému žiareniu, vlhkosti a iným vonkajším agresorom, ktoré ovplyvňujú jeho vzhľad a výkon. Dnes však existujú rôzne prostriedky a impregnácie, ktoré spoľahlivo a kvalitatívne chránia drevo pred každým poškodením. Nič sa ale nestane, ak si na okná necháte nainštalovať husté siete proti hmyzu.

zdroj: kalypso.sk

Jednoduchý výber

Tatranský profil sa veľmi ľahko vyberá, pretože v miestnosti nemusíte brať ohľad na iné detaily. Účel použitia ale hovorí za všetko. Vybrať si takýto obklad môžete aj v priebehu niekoľkých hodín a to z pohodlia internetu. Nájdete tam veľké množstvo spoľahlivých a kvalitných produktov a výrobkov za tie najvýhodnejšie ceny. Rovnako tak dobre je na tom aj tá naša ponuka. Tak sa pustite do nakupovania.

Komentáre