Vyskúšajte drevo

Krása prírodných materiálov je nenahraditeľná a žiadny syntetický prvok ho tak dokonale nenahradí. Vyskúšajte tatranský profil – prírodný materiál, ktorý nielen dáva miestnosti osobitný charakter, ale prináša aj určitú pozitívnu energiu a vytvára atmosféru pohody a komfortu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tento stavebný materiál je výbornou alternatívou k už spomínaným plastom. Pomocou drevených dosiek je možné vykonávať vonkajšie aj vnútorné dokončovacie práce. Ak sa rozhodnete pre čalúnenie miestnosti, domu alebo obloženiu sauny a domácich kúpeľov, existuje niekoľko možností pri ktorých ho môžete dokonale využiť. Bude ladiť s dizajnom a farbou modernej parapety alebo podlahou v miestnosti.

zdroj: houseplans.com

Dokonalé obloženie

Výhodou dreveného obloženia je aj spoľahlivosť a stabilita takéhoto obkladu. Viacerí ľudia si naopak ale mylne myslia, že strom, z ktorého sa vyrába, nie je najpraktickejší materiál, pretože je vystavený slnečnému žiareniu, vlhkosti a iným vonkajším agresorom, ktoré ovplyvňujú jeho vzhľad a výkon. Dnes však existujú rôzne prostriedky a impregnácie, ktoré spoľahlivo a kvalitatívne chránia drevo pred každým poškodením. Nič sa ale nestane, ak si na okná necháte nainštalovať husté siete proti hmyzu.

zdroj: kalypso.sk

Jednoduchý výber

Tatranský profil sa veľmi ľahko vyberá, pretože v miestnosti nemusíte brať ohľad na iné detaily. Účel použitia ale hovorí za všetko. Vybrať si takýto obklad môžete aj v priebehu niekoľkých hodín a to z pohodlia internetu. Nájdete tam veľké množstvo spoľahlivých a kvalitných produktov a výrobkov za tie najvýhodnejšie ceny. Rovnako tak dobre je na tom aj tá naša ponuka. Tak sa pustite do nakupovania.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here