Nové Beluga vydanie Speed Mulsanne, bolo odhalené oddelením Mulliner Bentley.
Divízia luxusných automobilov na zákazku Mulliner, v týchto dnočh v tichosti spustila produkciu novej limitovanej edície Speed Mulsanne.
Limitovaný model Bentley Mulsanne Speed Beluga Edition sa odlišuje od štandardného modelu sériou kozmetických vylepšení, ktoré zahŕňajú rad špeciálnych vonkajších a vnútorných úprav.

Špeciálna čierna farba exteriéru je doplnená s čiernymi akcentmi a zodpovedajúcimi 21-palcovými päťlúčovými kolesami z ľahkých zliatin, ktoré dávajú vozidlu agresívny a športový vzhľad.
Interiérové zmeny sú menej zrejmé. Za zmienku stojí hlavne exkluzívne „Beluga edition“ oceľové obloženie interiéru ako aj exkluzívne kožené čalúnenie. Zákazníci majú možnosť si svoju limitovanú edíciu dotvoriť podľa ich predstáv s orechovým drevom, alebo lištami s takzvaným čiernym klavírnym lakom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Výkon je založený na rýchlosti klasického modelu Mulsanne, a preto bude Beluga Edition  poháňaný 6,75 l motorom V8, ktorý poskytuje 530bhp a úžasných 1,100Nm krútiaceho momentu. Jeho zrýchlenie z 0-100km/h bude 4,8 sekundy a jeho maximálna rýchlosť dosiahne hranicu 306km/h.

 

Komentáre