Vozidlo, v ktorom bol Tupac Shakur zavraždený sa aktuálne nachádza na zozname spomienkových položiek, ktoré sú nejakým spôsobom spájané s celebritami a zároveň sú na predaj. Jeho osudová limuzína v ktorej bol zavraždený je na predaj za 1,5 milióna dolárov.

Dňa 7. septembra 1996, to všetko vyzeralo na bežný deň. Tupac Shakur sa na svojej čiernej limuzíne BMW 760iL viezol cez Las Vegas, keď sa zrazu pri ňom zjavilo druhé vozidlo značky Cadillac. Z tohto auta sa takmer okamžite spustila streľba. Až 14 striel trafilo vozidlo Tupaca Shakura a bohužiaľ jeden zásah aj samotného rapera. Náboj zasiahol Tupacov hrudník a poranil mu vážne pľúca. O 6 dní neskôr Tupac tomuto zraneniu podľahol.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vozidlo bolo po raperovej smrti a po ukončení vyšetrovania vydražené v policajnej aukcii a od tej doby zmenilo už veľa majiteľov.

Auto bolo úplne opravené, avšak zopár dier zo strelnej zbrane je stále vidieť na vnútornej strane dverí. Vozidlo má najazdených zhruba 150 000 kilometrov. Predchádzajúci majiteľ auta je neznámy, no jeho predaj sa spája s bibliografickým filmom o raperovi, ktorý bude niesť názov „All Eyez on Me“ a jeho premiéra je naplánovaná na 16. Júna 2017, čo je presne deň, kedy by mal Tupac Shakur 46 rokov. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here