V minulom roku sa podarilo 5 priateľom vytvoriť niečo ojedinelé, čo nenájdeme nikde inde na celom svete. Muži v najlepších rokoch sa teda rozhodli vytvoriť miesto, ktoré bude plné zábavy, žien, alkoholu a všetkého, čo by vám mohlo na dovolenke chýbať. Vytvorili preto legendárny Sex Island. V podstate sa jedná o privátnu a zbesilú párty v karibskom raji. 

Pätica mužov, stojaca za týmto ambicióznym projektom pravideľne navštevujú rôzne „sex párty“ po celom svete a tak sa rozhodli, že si vytvoria aj oni svoju vlastnú. Medzi týmito mužmi sú napríklad aj majitelia rôznych investičných spoločností, nočných klubov a  pánskych nočných klubov.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

https://www.youtube.com/watch?v=_B0c_hP12Ts

Sex Island v sebe ukrýva nikým nekontrolované a neviazané párty spojené s orgiami, drogami a alkoholom. Aby toho nebolo málo, celé miesto sa nachádza v tropickom raji na ostrove pri pobreží karibskej krajiny Trinidad a Tobago.

Lístok na toto miesto vás bude stáť $6,000. V cene máte 3 noci na tomto nazabudnuteľnom mieste, ktoré je plné jedla, alkoholu a žien. Každý návštevník má v tejto cene zahrnuté aj 2 prostitútky, ktoré sa o neho budú starať počas celého pobytu. Údajne sa na ostrove dajú veľmi ľahko zakúpiť aj drogy.

zdroj: Sex Island / YouTube

Majitelia ostrova uvádzajú, že údajne majú na organizovanie niečoho takéhoto aj všetky potrebné povolenia, no miestne ministerstvo zamerané na turizmus sa pre New York Post vyjadrilo, že výnimku na organizáciu niečoho takéhoto nikdy nevydalo.

16-ročný panic vyhral jackpot

Len pred nedávnom sa istému mladíkovi z Ney Yorku podarilo vyhrať doslova jackpot. S pomocou kreditnej karty svojho otca sa totižto zaregistroval do súťaže o zlatý lístok na tento ostrov a čo osud nechcel, mladík túto súťaž aj vyhral. Jeho rodičia tým moc nie sú nadšení, no výhra je jeho a tak ho pravdepodobne aj pustia.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here