Niektoré špeciálne príležitosti sú ako stvorené na to, aby ste na svoje okolie spravili dojem. Či už ide o večierok, alebo prvé rande, odporúčame vám zaujať nielen outfitom, ale tiež výberom topánok. Ležérne prehodená noha cez nohu v dokonalých topánkach zaujme, pritiahne pozornosť a vytvorí žiadaný dojem. Ako vyzerajú topánky, ktoré zaručene vyvolajú wau efekt? Skúste sa zamerať na červené a zlaté lodičky. Tieto farby sú magnetom, ktorý pritiahne pohľady mužov i žien.

Červené lodičky pre rodené femme fatale

Červené lodičky sú určené pre ženy sebavedomé a odvážne. Tento kúsok obuvi je synonymom vášne, energie a sily. Červené lodičky z vás urobia dokonalú femme fatale. Keďže ide o topánky, ktoré sú samé o sebe veľmi výrazné, môžu oživiť jednoduchý outfit. Veľmi príjemne vyzerajú v spojení s čiernou, bielou, krémovou a béžovou farbou. Do mesta alebo na rande si k červeným lodičkám môžete obliecť úzke čierne nohavice a krémovú blúzku. Na večerné udalosti skombinujte lodičky v červenej farbe s malými čiernymi šatami, ktoré nikdy nevyjdú z módy.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Existujú kombinácie, ktorým sa treba vyhnúť, ak ste sa rozhodli pre červené lodičky. Nehodia sa k nim viacfarebné kúsky oblečenia a ani príliš pestré vzory. Na jednej strane by ste takýmto oblečením odviedli pozornosť od krásy lodičiek a na druhej strane by bol outfit príliš preplnený farbami. Výhodou je, že červené lodičky nájdete v modeloch, ktoré sa hodia k ležérnejšiemu i formálnejšiemu oblečeniu. V obchodoch CCC a v online ponuke CCC objavíte nádherné lodičky, ktoré sú in a pohodlné zároveň. K letným outfitom si vyberte CCC lodičky s odhalenou pätou. Na večierok kúpte červené lodičky s trblietkami na vysokom opätku.

zdroj: ccc.eu/sk

Zlaté lodičky pre luxusný vzhľad

Zlatá farba bola vždy považovaná za luxusnú a elegantnú. Spája sa nám s bohatstvom, sofistikovanosťou a výnimočnosťou. Zlatá pôsobí viac nežnejšie ako červená. Ak neinklinujete k červenej farbe, ale potrebujete zaujať, kúpte si zlaté lodičky. Zlaté lodičky dodávajú každému outfitu nádych elegancie so štipkou extravagantnosti. Ide o výrazné topánky, ktoré sú ideálne na formálne udalosti a párty. Zlaté lodičky sú zárukou, že neujdete pozornosti ľudí v okolí.

Zlatá vyzerá skvele v kombinácii s tmavými farbami a tiež neutrálnymi odtieňmi. Zlaté lodičky sa hodia ku kokteilovým šatám v čiernej farbe, kráľovsky modrým kostýmom alebo bielym overalom. Ak sa chystáte na párty, oblečte si k zlatým lodičkám jednoduché džínsy a crop top v bielej farbe. Na neformálnejšie príležitosti môžete nosiť zlaté lodičky s jednoduchými džínsami a bielou blúzkou, čím dodáte outfitu luxusný nádych. Na oslavu alebo na firemný večierok si vyberte lodičky klasického strihu a na párty lodičky v zlatej farbe s odhalenou pätou a retiazkou namiesto remienka. Pri nosení zlatých lodičiek sa vyhnite kombinácii s inými výraznými kovovými farbami ako strieborná alebo bronzová.

Aké lodičky okrem zlatých a červených zaujmú a sú in?

Okrem červených a zlatých lodičiek existuje i veľa iných farebných variácií, ktoré sú momentálne veľmi trendy. V prípade, že sa vám nepáči zlatá a ani červená farba, zaujať môžete aj lodičkami v pastelových odtieňoch. Pastelové farby sú obzvlášť vhodné na nosenie v letnom období. Veľmi in sú ružové, zelené a modré modely lodičiek. Do popredia sa dostávajú aj metalické topánky, a to hlavne v striebornej farbe. Nielen farba je to, čo na lodičkách zaujme. Dokonca aj nude béžové lodičky upútajú, ak majú zaujímavý detail – kovový remienok cez členky, opätok odlišnej farby, štrasové ozdoby alebo efektnú pracku v prednej časti topánky.

Komentáre