Laura a Brayden Faganellovci sa môžu javiť ako obyčajný pár, ktorý sa práve zasnúbil. Avšak tí, ktorí sú im blízki, už vedia, že ich príbeh nie je ani zďaleka obyčajný. Táto dvojica dokazuje, že ak sú si dvaja ľudia súdení, tak ich nemôže rozdeliť ani čas, vzdialenosť či dokonca ani strata pamäte.

Po deviatich mesiacoch od svadby postihla dvojicu veľmi nepríjemná nehoda. Na Lauru spadol veľký stĺp, priamo na jej hlavu. Zobudila sa s tým, že si pamätala len na to, keď mala 17 rokov. Všetky spomienky na stretnutie, zamilovanie sa a svadbu s jej manželom Braydenom boli zrazu preč.

Zdroj: Boredpanda

Návrat do “normálneho” života bol pre Lauru veľmi náročný. Často sa jej stávalo, že sa budila so strachom, pretože netušila, kto je vlastne jej manžel. Bála sa každého jeho návratu z práce, pretože pre ňu bol cudzím človekom. Napriek neľahkému osudu sa rozhodla skúsiť sa opäť do svojho manžela zamilovať.   

Trvalo dva roky, kým sa Laura zotavila z nehody. A napriek tomu, že to výrazne zmenilo jej život, nevzdala sa a urobila maximum pre svoj nový život. Opäť sa zamilovala do toho istého muža, ktorého už raz milovala. Hoci sa jej spomienky magicky nevrátili, vytvorila si nové. „Začala som ho znova milovať. Tento proces chvíľu trval, ale stálo to za to. Teraz sme opäť šťastní.“, hovorí Laura.

Zdroj: Boredpanda

Komentáre