Jeden z najslávnejších hercov v Hollywoode, Mel Gibson, sa oženil so svojou prvou manželkou Robin Moore pred desiatkami rokov. Stretol sa s ňou na začiatku svojej kariéry vďaka manželskej agentúre. Mali spolu sedem detí, no nakoniec sa rodina rozpadla a za všetko môže ruská kráska.

Zdroj: boom.ms

Oksana Chernukha sa narodila v roku 1970 v Saransku v rodine profesionálnych hudobníkov. Od raného detstva sa venovala spevu a hudbe. Po ukončení školy sa ďalej úspešne rozvíjala týmto smerom na miestnom konzervatóriu. To však nedoštudovala a rozhodla sa skúsiť šťastie vo Veľkej Británii, kde študovala na hudobnej fakulte a zarábala si rôznymi brigádami. Učila na klavír, starala sa o starších ľudí, a tiež pracovala ako servírka.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: boom.ms

Dievča si v jednom z barov všimla slávna britská fotografka a pozvala ju na fotenie. Následne na to sa začala Oksana venovať modelingu a hudobná kariéra šla do úzadia. Kvôli práci modelky si zmenila priezvisko svojho otca na priezvisko svojej matky – Grigoryev.

Ešte koncom roka 2000 sa presťahovala do Spojených štátoch amerických, kde si začala opäť budovať hudobnú kariéru. Počas nahrávania prvého albumu sa stretla práve s Melom Gibsonom. V tom čase prežíval herec so svojou ženou manželskú krízu, čo Oksana využila a dali sa dokopy.

Zdroj: boom.ms

Herec s ňou žil tajne tri roky a o rozvod s manželkou požiadal až po tom ako Oksana otehotnela. So žiadosťou o rozvod však prišli aj ďalšie problémy, keďže jeho manželka sa ho nechcela vzdať. Zatiaľ čo Gibson bojoval so svojou bývalou manželkou, Oksana mu porodila dcéru Luciu, no o rok neskôr ho obvinila z fyzického násilia, podala žiadosť na políciu a opustila ho. Dodnes si nevedia prísť milenci na meno, herec platí kráske nemalé výživné na ich spoločnú dcéru. Aj tento príbeh herca hovorí o tom, že môžete mať peňazí koľko chcete, no šťastie a lásku si za ne nekúpite.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here