Susedov si nevyberáme, ale čo je moc, to je moc! Polícia v Kazachstane v meste Aktau bola privolaná zúfalými občanmi, ktorí nemohli už dlhšie vydržať zápach prenikajúci z bytu ich susedov. Po príchode na miesto boli ale prekvapení aj policajti. Rodina im ani na opakovanú výzvu nechcela otvoriť dvere a tak museli policajti na vstup do bytu použiť násilie a dvere vypáčiť.

Za dverami bytu žila 3 členná rodina s dospelým synom. Rok močili do plastových fliaš

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Za dverami bytu žil manželský pár spoločne so svojim dospelým synom. Na tom by ale nebolo nič až tak nezvyčajné, horšie bolo to, čo polícia objavila pri ďalšej prehliadke bytu. Polícia objavila doslova stovky obrovských plastových fliaš a kanistrov, ktoré boli plné moču. Prečo rodina niečo takéto robila a moč uschovávala nie je jasne, dostupné sú však informácie o tom, že ich miestne úrady zhruba pre rokom odpojili od sietí a vody, pretože rodina neplatila účty.

Hnijúce oblečenie v strede miestnosti

Rodičov aj so synom odviedla polícia na psychologické vyšetrenie, ktoré má preukázať ich mentálne zdravie. Následne sa rozhodne v prípade o ďalšom postupe. Celý prípad zdokuemntovali aj miestne médiá, ktorých fotografie dokazujú v akých hrôzostrašných a nehygienických podmienkach rodina žila. Okrem fliaš s ich močom sa v kuchyni nachádzala aj hromada hnijúceho oblečenia!

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here