Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Veľká rodina je snom mnohých párov, no nie každý si ju môže zo zdravotných alebo finančných dôvodov dovoliť. Pre niekoho je zas veľká zodpovednosť mať čo i len jedno dieťa. Táto rodinka z Lancashiru sa však už niekoľko rokov poriadne rozrastá a zdá sa, že tu bol sen o veľkej rodine vzájomný. 44-ročná Sue a 48-ročný Noel sa totiž už o 6 týždňov stanú rodičmi svojho dieťaťa číslo 22!

View this post on Instagram

Making cookies for Santa 🎅🏻

A post shared by Radford Family (@theradfordfamily) on

Najväčšia rodina Veľkej Británie očakáva príchod potomka, ktorý vyrovná počet chlapcov a dievčat v rodine – pomer bude 11:11. Je vraj perfektné mať presnú rovnováhu medzi chlapcami a dievčatami. Sue Radford, ktorej pestrý život plný detí na Instagrame sleduje viac ako 241-tisíc ľudí len nedávno zverejnila fotografiu rastúceho bruška a posťažovala sa, že rodina sa ani 6 týždňov pred pôrodom nedokázala zhodnúť na mene pre bábätko. Jej favoritom bolo meno Hattie, no zvyšok rodiny jej nadšenie nezdieľal, a tak má obavy, či do pôrodu stihnú nájsť to pravé meno pre jej dcérku. „Teraz sa všetci budeme musieť dohodnúť na mene, čo bude rovnako ťažké ako Brexit, keďže každé z našich detí bude mať vlastný názor na to, aké mená sa mu páčia a aké nie.“

Veľká rodina momentálne býva v dome s desiatimi spálňami. Dve najstaršie deti sa už osamostatnili a založili si vlastné rodiny – najstaršie dieťa Sue a Noela má 30 rokov, najmladšie 15 mesiacov. Pýtate sa, kedy toto všetko stihli? Rodinne založení manželia sa prvýkrát stretli keď mala Sue ešte len 7 rokov, takže môžeme hovoriť o láske už od detských čias. Prvé dieťa totiž pár splodil v čase, keď Sue mala 14 rokov a Noel 19. Svadba sa konala až keď Sue dovŕšila 18 rokov, no a potom postupne nasledovali ďalšie a ďalšie deti. Vyzerá to ale tak, že číslo 22 bude naozaj posledným dieťaťom do rodiny. Najstaršia dcéra Sophie totiž práve čaká štvrté dieťa, a tak budú musieť mnohopočetní rodičia začať prerozdeľovať svoj čas s pozornosť nielen medzi svoje deti, ale aj medzi vnúčatká.

Komentáre