Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

 

Kým niekomu bohate stačí starostlivosť o jedno dieťa, táto netradičná rodina má 12 členov: tvoria ju dvaja rodičia a ich desať detí. Najstaršie z nich má už 20 rokov a to najmladšie iba 6 mesiacov. Rodina je pôvodom z Austrálie, no žijú v prekrásnom priestrannom dome v lone fínskej prírody. Táto rodina je netradičná nielen počtom detí. Všetci jej členovia sú vegáni a väčšina detičiek má krásne blond vlásky. Škola je pre ne niečím nepoznaným, vzdelávajú sa totiž doma, s výnimkou najstarších ratolestí, ktoré sa rozhodli študovať na univerzite.

Ich 41-ročná mama Taina na sociálnych sieťach a youtube kanáli približuje verejnosti, aký je život v obklopení toľkých detí. Spolu so svojim o pár rokov starším manželom sa snažia o to, aby ich deťom nič nechýbalo, vedú ich k láske a ukazujú im, aká dôležitá je pre človeka rodina. Mená detí tiež stoja za zmienku – nič tradičné nečakajte. Rodičia sa s ich menami naozaj pohrali, čo nás ešte utvrdzuje v tom, že žijú naozaj porozuhodný a netradičný život vymykajúci sa konzervatívnym pravidám, ktoré nám denno- denne podsúva okolitá spoločnosť.

Taina vo svojich videách dokumentuje život, ktorý pozná každá jedna mamina, len s tým rozdielom, že jej detí je akosi viac. Leonardo, Cleopatra Taina Bride, Jerusalem, Shakespeare, Romeo, D’Artagnan, KingJames Ocean, Aphrodite, Nefertiti Butterfly Bambi a Omega Royal Fox však aj napriek každodenným starostiam pre ňu a jej manžela znamenajú všetko, a tak to berie športovo a s úsmevom. A musíme dodať aj to, že 41-ročná matka po všetkých pôrodoch a starostlivosti o 10 detí a domácnosť vyzerá naozaj veľmi dobre, klobúk dole!

View this post on Instagram

🤗MY MORNING ROUTINE 🤗 Thank you so much to everyone for your loving, positive comments on my first, My Morning Routine with 10 Children, YouTube video.🙏🏻♥️ • I have posted PART 2😍The link is in my Bio.👆 • I am so humbled and full of joy to read that so many have earnestly been waiting for PART 2/3.🙏🏻♥️ • It’s great to hear that many are considering the amount of sleep they get when it comes to their health and not just their exercise, diet and happiness.😃💪 • ☀️Our children love mornings as much as I do. They are ready to go, go, go at 6AM! Live life to the fullest my friends.♥️ #morningroutine #morningroutines #morningroutine☀️

A post shared by T A I N A LICCIARDO-TOIVOLA (@tainalicciardotoivola) on

Komentáre