Kým niekomu bohate stačí starostlivosť o jedno dieťa, táto netradičná rodina má 12 členov: tvoria ju dvaja rodičia a ich desať detí. Najstaršie z nich má už 20 rokov a to najmladšie iba 6 mesiacov. Rodina je pôvodom z Austrálie, no žijú v prekrásnom priestrannom dome v lone fínskej prírody. Táto rodina je netradičná nielen počtom detí. Všetci jej členovia sú vegáni a väčšina detičiek má krásne blond vlásky. Škola je pre ne niečím nepoznaným, vzdelávajú sa totiž doma, s výnimkou najstarších ratolestí, ktoré sa rozhodli študovať na univerzite.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ich 41-ročná mama Taina na sociálnych sieťach a youtube kanáli približuje verejnosti, aký je život v obklopení toľkých detí. Spolu so svojim o pár rokov starším manželom sa snažia o to, aby ich deťom nič nechýbalo, vedú ich k láske a ukazujú im, aká dôležitá je pre človeka rodina. Mená detí tiež stoja za zmienku – nič tradičné nečakajte. Rodičia sa s ich menami naozaj pohrali, čo nás ešte utvrdzuje v tom, že žijú naozaj porozuhodný a netradičný život vymykajúci sa konzervatívnym pravidám, ktoré nám denno- denne podsúva okolitá spoločnosť.

Taina vo svojich videách dokumentuje život, ktorý pozná každá jedna mamina, len s tým rozdielom, že jej detí je akosi viac. Leonardo, Cleopatra Taina Bride, Jerusalem, Shakespeare, Romeo, D’Artagnan, KingJames Ocean, Aphrodite, Nefertiti Butterfly Bambi a Omega Royal Fox však aj napriek každodenným starostiam pre ňu a jej manžela znamenajú všetko, a tak to berie športovo a s úsmevom. A musíme dodať aj to, že 41-ročná matka po všetkých pôrodoch a starostlivosti o 10 detí a domácnosť vyzerá naozaj veľmi dobre, klobúk dole!

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here