Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Plánovanie svadby vie vyrobiť vrásky na čele. Snúbenci musia spojiť originalitu s tým, čo sa bude páčiť ich rodine a hosťom, no zároveň to má byť o tom, čo chcú oni sami a čo sa im páči. Niekedy však rolu zohrávajú aj financie, ako to bolo aj v prípade nevesty Faheemy, o ktorej je tento článok. Keďže kytice pre družičky a nevestu by ju spolu stáli až 200 dolárov, rozhodla sa pre lacnejšiu, no oveľa originálnejšiu alternatívu – zaobstarala si na vlastnú svadbu „kytice“ z cukrovej vaty!

Zdroj: cosmopolitan.com

Nechala priestor svojmu „dievčenskému ja,“ ktoré sa v nej stále skrývalo, a pomocou stroja na výrobu tejto obľúbenej detskej sladkosti problém hravo vyriešila. Nadýchaná ružová cukrová vata na paličke vyčarila úsmev na tvári nielen jej, ale aj ostatným svadobčanom.

Zdroj: cosmopolitan.com

Nevesta Faheema si svoju kytičku strážila aj počas celej svadobnej hostiny, až do samej noci. Zdá sa však, že cukrová vata namiesto svadobných kytíc sa stala novým trendom – na sociálnych sieťach sa zrazu objavilo hneď niekoľko fotografií neviest so svojimi družičkami, ktoré na svadbu zvolili rovnaký výstrelok 🙂

Zdroj: cosmopolitan.com

To však nie je všetko. Už počas minulého roka sa jedna nevesta na Instagrame pochválila svojou svadobnou fotkou, na ktorej v rukách držala kyticu vyrobenú z malých pizza koliesok. Cukríkové kytice sú pre nevesty tiež lákavé a my sme zvedaví, akým smerom sa tento trend alternatívnych svadobných kytíc bude uberať, a čo nezvyčajné do nich nevesty budú dávať v najbližších rokoch..

Komentáre