Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Na svadobnom outfite si nevesty zakladajú o trocha viac, ako ženísi. Výber šiat, účesu, zvolenie správneho make-upu, nechtov a kytice… No a v neposlednom rade musí nevesta dostatok času venovať výberu vhodnej obuvi, v ktorej svoj veľký deň strávi štýlovo, no zároveň pohodlne. Nie je predsa nič horšie, ako si nervózne obliepať boľavé otlaky a trpieť s pľuzgiermi počas vlastnej svadby. Našťastie existujú ľudia, ktorí udávajú módne trendy, a ten svadobný na rok 2019 sa nesie v znamení pohodlnosti. 

Zabudnite teda na krémovo biele lodičky a ubolené nohy. V kurze sú wedding sneakers, teda svadobné tenisky. Už v roku 2014 módny velikán Karl Lagerfeld počas svadobnej módnej prehliadky Chanel Haute Couture predstavil nevesty odeté do prekrásnych šiat, ku ktorým mali obuté tenisky. V tom čase to bol pravdepodobne len výstrelok, no dnes sa z neho stal trend, ktorý si nevesty nevedia vynachváliť. Cítia sa vďaka tomu pohodlne a vo svojej koži.

https://www.instagram.com/p/B0TrIGBlk9y/

Keď ich nosíme bežne, prečo by sa nemohli stať aj účasťou svadobného outfitu? Rovno od oltára v nich môžete skočiť na tanečný parket, a pohodlne pretancovať celú svadbu. Neriskujete bolestivé poranenia chodidiel, zlomený či zaseknutý opätok, zakopnutie alebo iné nepríjemnosti, ktoré občas elegantné topánky na vyššom či tenkom opätku prinášajú. A že tenisky nie sú elegantné? Tie svadobné rozhodne sú! V dnešnej dobe si už aj na Slovensku môžete objednať podľa svojich predstáv maľované svadobné tenisky, alebo si zaobstarať niečo špeciálne cez internet. Tenisky s čipkou, vykladané kamienkami alebo perlami… Záleží len na vás. Je to samozrejme len trendový tip, a každá nevesta by sa mala vydávať v tom, v čom sa cíti najlepšie. Je teda len na vás, či zvolíte sandále, lodičky, tenisky alebo trebárs aj žabky 🙂 

Komentáre