Za účelom zistenia, aký druh nového prsteňa je vhodný, je potrebné starostlivo skontrolovať, aké šperky máte k dispozícii a ako sa dajú kombinovať s ostatnými doplnkami. Možno máte radi náušnice, ktoré sa nosia neustále. Alebo sú to šperky s drahými kameňmi, potom je potrebné vziať do úvahy niektoré ich vlastnosti. Poďte sa s nami pozrieť, o čom všetkom by ste mali premýšľať, ak chcete svoje telo ozdobiť týmto doplnkom aj vy.

zdroj: sandipointe.com

Viac než dôležitý je vek

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Je potrebné zohľadniť vek vlastníka šperku. Napríklad pre mladé dievčatá a slečny sa hodia elegantné šperky Oliver Weber, ktoré hrajú farbami a sviežosťou. Na starších ženách zasa vyzerajú lepšie, šperky väčšie. Vo vyššom veku sa nosia drahokamy, ako indikátor určitého stavu. Samozrejme, že dnes sú trendy benevolentnejšie a aj mladá žena dokáže s drahým a veľkým šperkom zaujať, treba si ale dať pozor, aby to nevyzeralo komicky.

Spôsob prevedenia

Veľmi dôležité je, ako správne je šperk vybraný vo vzťahu k štruktúre ruky jeho držiteľa, pretože môže zdôrazniť jej krásu alebo inej časti tela, no môže naopak upozorniť aj na nedostatky. V tomto smere si je dobré zvoliť zlatú strednú cestu, a ak plánujete svadbu v Žiline, zvážte výber dvojnásobne, aby vám prsteň pripomínal význam tohto vzácneho dňa veľmi dlho. Matné a naopak príliš lesklé šperky sú náchylné na známky opotrebenia, ale vždy sa dajú ľahko vyčistiť a dať do pôvodného stavu.

zdroj: thejewelryreview.net

Šperk je symbolom, ktorý má viac významov, bez ohľadu na to, ktorý z nich je pre vás dôvodom jeho kúpy, nezabudnite na bežné vlastnosti drahých kovov. Je viac než nutné sa o ne adekvátne starať a dávať pozor, v akých príležitostiach ich využívate. Len tak sa budete môcť tešiť z ich neustálej krásy, elegancie a lesku.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here