Mesiac apríl sa u vás bude niesť v znamení veľkého upratovania, a to hlavne v sebe. Je čas všetko nepotrebné, spráchnivené, nevzhľadné vyhodiť  a nechať si len dôležité, čisté a spoľahlivé. Medzi znameniami zverokruhu ste filtrom dobrého a zlého, správneho a nesprávneho a váš prístup definuje pre všetky znamenia morálnu mieru vecí. Zjednodušene – ste zárukou toho, že sú v našom svete hodnoty a že je nutné sa ich pridržiavať. 

Mesiac apríl bude pre vás znamenať jednu podstatnú previerku, a to do akej miery môžete s ľuďmi zdieľať svoje telo a zážitky a zároveň prijímať ich dobré a zlé vlastnosti. Táto otázka sa bude niesť v teoretickej aj praktickej rovine. Určite si to rozumovo dokážete rozanalyzovať, ale čo praktická časť? Venuša v znamení Barana spôsobí, že možno prídete na to, že všetko sa dá prekonať pocitom krásna. Možno netreba ani príliš premýšľať. Keď je niekto pekný a príťažlivý, postačí to na to, aby prešiel vaším dôsledným sitom. Apríl vám takisto prinesie kopec práce. Horlivo sa pustíte do upratovania, čistenia a to nielen vonku, ale aj vo svojom vnútri. A vedzte, že nikdy si vnútro nevyčistíte lepšie, ako keď si spravíte v byte veľké upratovanie. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V tomto mesiaci budete mať veľa dobrých nápadov. Od 11.4. vám bude mozog fungovať na plné obrátky a to vďaka peknej konjunkcii Slnka a Merkúra. Využite to. Dobre šliapajúci intelekt lepšie rozozná chyby v dizertačnej práci, lepšie sa zorientuje v excelovskej tabuľke, zorganizuje prácu medzi kolegami, lepšie naplánuje stav zásob alebo chladničky a určite lepšie zorganizuje dianie v domácnosti… a mnoho iného. 

Viac by o tom mohol povedať aj pracovný horoskop.

Komentáre