Ryby sa na apríl nebudú môcť sťažovať. Prechod do jari vás na rozdiel od Kozorožca nijako nevyhodí z konceptu. Pôjdete si svoje, ako zvyčajne počas vášho života. Máte šťastie, že ste od prírody veľký pohoďák. Nekladiete odpor, preto dokážete zniesť viac než ostatní. Jar beriete ako fázu v kolobehu života, kedy niečo vzniká, ale s rovnakým nadhľadom dokážete prijať aj zánik, ktorý je v prírode reprezentovaný neskorou jeseňou a zimou. 

Tento apríl vám bude priať. Obzvlášť po stránke priateľstiev. Medzi priateľmi sa budete cítiť fajn. Bude to tak pretrvávať o málo viac, ako mesiac, kedy sa následne presunie Jupiter z Vodnára do znamenia Rýb, čím rybičky vkĺznu do vody, čo nastane v máji. Neznamená to, že potom to s priateľstvami bude vyzerať inak, no zrejme si nájdete nové priority. Všetky osobné planéty ožarujú Jupiter pozitívne, čo znamená, že vám to prinesie dobré nápady, intuíciu, poetické cítenie, väčší cit pre umenie, krásy prírody a tvorivé schopnosti. Zároveň budete vyžarovať pozitívnu energiu a ostatní to tak aj pocítia. Budete šíriť dobrú náladu a pohodu. To sú všetko vlastnosti, ktoré môžete počas apríla využiť na získanie nového vzťahu, upevnenie svojho miesta v zamestnaní, náklonnosť šéfa, prijatie nových nápadov, rozvíjanie svojich koníčkov, atď. Pozitívny vplyv Marsa dokonca spôsobí, že sa dokážete prejaviť viac ako skutočne činorodý človek. Môžete sa pustiť do písania knihy, grafickej tvorby, programovania aplikácie, ktorá dlhý čas ležala v zastrčenom foldri, maľovanie tvorby hudby, lekcií hry na hudobný nástroj, atď. Na Youtube nájdete veľa návodov, čo dosť pomôže. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Najmä však trávte veľa času s priateľmi. Prijmete veľa pozitívnych impulzov a veľa pozitívneho aj vrátite.  Do polovice apríla môžete pociťovať trochu viac nervozity a možno sa v duchu aj na niečo naštvete. Ale nič také vážne sa nestane. Vám stačí, aby ste o tom vedeli a účinnosť takýchto negatívnych stavov pomaly zmizne. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here