Hádam nie je znamenie v zverokruhu, ktoré by sa tešilo z prichádzajúcej jari viac ako vy. Nový prílev energie cítite do morku kostí, čo vás núti poriadne sa pod jarným Slnkom natiahnuť a pustiť do života. Vaším heslom je – „teraz to roztočíme“. A čo máte roztočiť? Hocičo, len nech to stojí za to. Možno dostanete chuť vyraziť do mesta nájsť nejakú novú výdajňu kávy, sadnúť si so známymi k jazeru alebo rieke, zobrať si nejaké občerstvenie a celý deň sa flákať, polihovať, zabávať sa a tráviť čas všelijakými kúskami. Možno vás napadne vyliezť na strom, alebo spievať. Je to v podstate jedno, v základe ide len o to, aby sa niečo dialo a ono sa deje. 

Ale neskončíte len pri tom. Na to, aby sa niečo dialo, potrebujete cítiť sebaistotu a neexistuje na to lepší návod, ako dobre vyzerať. Možno to s kaderníkom alebo barberom máte nejak vybavené, čo je dobre, pretože by ste nemali čakať a hneď mu volajte. S oblečením je to momentálne trochu komplikovanejšie. Ale nevzdávajte sa. Možno pri surfovaní na internete nájdete eshop, ktorý má to čo potrebujete a aj keď to nevyskúšate pred zakúpením, risknite to! Lebo risk takisto patrí k vašej povahe. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V strede mesiaca, približne od 11.4. do 21.4. môžete pociťovať výkyvy sebavedomia. Možno začnete trochu pochybovať o sebe a svojich schopnostiach. Tento vplyv však nie je trvalý a s pohybom Slnka po oblohe narastie a potom sa opäť stratí. Ak vás tieto nálady postretnú, berte to tak, že sa nejedná o nič viac, ako zaujímavosť vo vašom duševnom živote. To, o čo by ste sa mali oprieť, je nadhľad. Viete, čo to znamená vidieť veci akoby zvrchu. Ak nie, len pripomeniem, že je to pocit, ktorý vám hovorí, že žiadne negatívne pocity sa vás nedokážu dotknúť. Sú len hrou vo vašom vnútri. Jediná reálna je vaša neotrasiteľnosť a všetko ostatné sú len vlny, ktorým môžete venovať naozaj iba čiastkovú pozornosť. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here