Možno získate pocit, že je prichádzajúca jar trochu veľa na vašu duševnú pohodu. Máte síce radi, keď sa príroda prebúdza, avšak cítite za tým nové zmeny, ktoré sa vo vašom živote môžu udiať. Tie skutočne môžu prísť, a to v oblasti vášho sebauplatnenia. Zrejme si častejšie, ako kedykoľvek v minulosti kladiete otázku, či je práca ktorú robíte skutočne to, čo robiť v živote máte. Hneď v závese sa vynára otázka, čo v živote robiť treba, aby ste z toho mali dobrý pocit. Vaša potreba istej stability a príjmu vás však sama presvedčí o tom, že je to dobré tak, a keby to aj chcelo nejakú zmenu, teraz nie je vhodná doba na žiadne experimenty v povolaní. V každom prípade v mesiaci apríl sa máte možnosť posunúť ďalej. Až nasadnete na vlnu zmien, ktoré pre vás prinesie vaša snaha po sebauplatnení, môže sa váš život posunúť k lepšiemu. Nemusí ísť práve o zmenu zamestnania. Stačí, ak si vyhradíte čas na to, čo vás v živote baví. Posunie vás to vpred a dodá pocit, že niečo so sebou robíte – a o to práve ide.

Počas celého mesiaca budete pociťovať množstvo impulzov. Nenechajte sa však emočne rozkývať. Držte sa na vlne jari a nového životného náboja, ktorý pociťujete, ale len v tej miere, pokiaľ vám to robí dobre. V momente, kedy vám do života vstúpi pocit, že idete z toho, čo sa deje vybuchnúť, zamestnajte sa niečím – uvarte si dobré jedlo, poupratujte si v byte alebo v počítači, pustite sa do drobných opráv, ktoré už dlho odsúvate, alebo si konečne umyte auto. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Je takisto dosť možné, že sa tento mesiac zameriate na svoj vzhľad a začnete sa pýtať, či ste príťažliví. Jedna vec je byť v pohode a druhá vyjsť s kožou na trh a pomútiť vody svojím sexappealom a energiou. Táto téma je tu práve včas, aby ste si ujasnili, kým ste a skontrolovali svoje zbrane na flirt, pretože nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here