Vodnárom apríl praje. Máte ideálny priestor pre tímovú prácu a navyše sa vám v nej bude dariť. Výsledkom môže byť zvýšenie platu, rozšírenie počtu zákaziek, noví klienti, rozšírenie firmy, jednoducho expanzia. V súčasnosti to majú niektoré odvetvia ťažké. Napríklad reštauračné zariadenia, kaviarne a celý sektor služieb. S tým sa nedá nič robiť. Je ale možnosť pozerať sa iným smerom. Využite pomoc priateľov, starých známych a popremýšľajte nad niečím iným, v čom by ste sa mohli realizovať. To, v čom by to mohlo byť, je veľmi individuálne a povedal by o tom viac osobný horoskop, než všeobecný. 

V každom prípade Jupiter je u vás postavený v znamení Vodnára a to je dobrá správa, pretože v tradičnej astrológii znamená veľké šťastie, čo už samo osebe niečo hovorí. Navyše bude dobre aspektovaný ostatnými planétami, hlavne Marsom, čo vám dodá väčšiu akcieschopnosť a energiu na to, aby ste sa postavili zo stoličky a vydali sa hľadať svoje šťastie. Tento aspekt umožní rozširovanie vášho poľa pôsobnosti. Veľké firmy, významné osobnosti spoločenského života, podnikatelia, vysokí manažéri majú v horoskopoch práve tento aspekt. Berte preto aprílový čas ako jednu veľkú príležitosť. Navyše získa Jupiter pozitívne aspekty aj od Merkúra a Luny, čo vám dodá presvedčovacie schopnosti a iskru, vďaka ktorej budú potenciálni klienti ochotní s vami spolupracovať. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Len počas posledných desiatich dňoch mesiaca môže priletieť mrak, ktorý vám sťaží prácu. Je možné, že vám ubudne energie. V každom prípade, pozitívne aspekty to vyvážia. Ich vplyv bude zrejmý v podstate celý mesiac. 

Komentáre

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here