Mesiac apríl vás postaví pred potrebu riešenia viacerých otázok. Osud vám zrejme postaví do cesty prekážky, ktoré budete musieť prekonať. Nie ste nepriateľ jari, ale povahou ste introvert s väčším pochopením oblačného počasia a nižšej teploty. Takže teplo s výbuchmi farieb, novým predierajúcim sa životom, vyššou teplotou a slnečnými dňami nemusí byť pre vás to pravé orechové. Jar je navyše prejavom individuality a prieniku. A priznajme si, že ste trochu viac konzervatívny a ani v živote nemusíte mať nálady na všelijaké excentrické indivíduá. Tie akoby materializovali jar. 

V každom prípade dlhodobé postavenie Saturna v znamení Vodnára vám dáva predpoklad na uplatnenie sa v tom, čo ste započali robiť pred cca štyrmi rokmi. Teraz – pokým je táto planéta v znamení Vodnár – je čas, aby ste sa otvorili aktivitám okolo vás a realizovali to. Tak či tak, nebude to ľahké. Otvoriť sa novým veciam smerom navonok nie je jednoduché. Nepatríte k ľuďom, ktorí uverejňujú príspevky na Facebooku každý deň. A keď aj chcú niečo uverejniť, naozaj to musí stáť za to. Nehovoriac o tom, koľko času strávite nad zvažovaním, či je ten príspevok dosť dobrý! Váš Saturn vo Vodnárovi však nie je to, čo Saturn v Kozorožcovi. Je viac vzdušný, schopný pracovať v tíme a na projektoch rôzneho charakteru. Venujte preto viac času práci. Prizvite si k príprave projektov kolegov. Nechajte sa takisto zapojiť do ich pracovných plánov. Vyžadujte, aby tieto ich plány, ako aj vaše boli jasné, presne definované s jasnými výsledkami. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tak či tak, v súčasnosti aj niekoľko nasledujúcich mesiacov prijíma Saturn kvadratúru od Urána, čo znamená osobné ťažkosti urobiť vo svojom živote radikálne zmeny. Možno to nepociťujete. To je ten lepší prípad. Ak cítite, že naozaj nechcete spraviť radikálnu zmenu, nechajte tomu čas. V krajnom prípade vás k nej osud dotlačí. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here