Mesiac apríl je pre vás vynikajúcim obdobím na to, aby ste sa začali spoločensky viac angažovať. Máte na to čas ešte približne dva mesiace, pokiaľ je Jupiter dobre postavený v znamení Vodnára. Potom sa posunie do znamenia Rýb, ale to už bude iná pesnička. Dva mesiace, to je pekne dlhý čas na to, aby ste ešte stihli zasiať a neskôr s radosťou zožali. 

V mesiaci apríl bude vo vašom horoskope Jupiter pozitívne aspektovaný Marsom, čo vám prinesie dobrý drive do života. Určite priberte do svojich zámerov vašich priateľov. Pri plánovaní sa stanú nezanedbateľnou podmienkou zdarného výsledku. Tento aspekt vám poskytne nádej, že si nájdete aj nových priateľov schopných  priložiť ruku k dielu a podporiť vaše aktivity. Keď bolo uvedené, že sa máte spoločensky angažovať, neznamená to automaticky, že sa máte pustiť do vysokej politiky alebo organizovať pouličné demonštrácie. Môžu to byť aj menšie akcie. Napríklad pomoc pri pandemických opatreniach, upratovanie pri dome, výlet do prírody, do mesta a podobne. No môžete sa pustiť aj do väčších projektov. Slnko pohybujúce sa znamením Barana je v zhode s vaším ohnivým temperamentom v horoskope. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Ak boli vaše plány len ako predstavy, teraz je čas ich uskutočniť a nemusíte pritom ostať len pri malých projektoch. Ak vás trápia napríklad  nedokončené veci vo vašom dome, zvolajte domovú radu, alebo iniciujte petíciu za zmeny parkovania vo vašom okolí. Vo všetkom, v čom sa budete spoločensky angažovať, bude predpoklad na zdarný výsledok. Táto tendencia bude posilnená o prítomnosť Merkúra a Venuše v znamení Barana. Je to dobré znamenie pre úspech vo vzťahoch, ale aj v dobrej zdatnosti v rečovom prejave. 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here