Milujete jar a s ňou prichádzajúci výbuch radosti a dobrej nálady. Časy zovretia sú nenávratne preč a ľudí uvoľňujú silnejúce lúče Slnka. Ale nie je to jar, ktorá vás primárne teší, ale je to fakt, že pekné počasie spája ľudí. Viac spolu komunikujú, sú k sebe zdvorilejší, ohľaduplnejší a v dobrej nálade. Ten zvyšok je pre vás v poriadku, ale je až druhoradý. Podvedome viete, že jar je prejavom síl prírody, ktorá tlačí vpred individualitu. A hlavne v apríli je to tak, pretože ho sprevádza znamenie Baran, ktorý je spomedzi všetkých znamení zverokruhu najindividualistickejší. 

V tomto mesiaci viac ako inokedy prehodnocujete správanie ľudí. Dostali ste sa do bodu, kedy to, čomu bežne veríte v medziľudských vzťahoch, nemusí byť zákonom vytesaným do kameňa. Nie ste síce konzervatívny, no môžete stretnúť človeka, ktorý vám naznačí, že právo na sebapresadenie na úkor druhých je prvoradejšie, než spoločný záujem. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

V tomto mesiaci budete tolerantnejší voči takýmto prejavom viac ako inokedy. Možno vás to bude ťahať k presvedčeniu, že tento neznámy človek má pravdu. A ak to bude príťažlivý človek, možno sa do neho zamilujete, pretože na individualite je niečo atraktívne. V každom prípade vždy budete vedieť, že pokiaľ sa váš vzťah nedostane do rovnováhy v ktorej sa obaja cítite komfortne, nebudete spokojný. Ak počas apríla dôjdete do bodu nespokojnosti vo vzťahu s kýmkoľvek, nenechajte sa vykoľajiť. Vy viete to, že kým si zachováte vlastný názor na vzťahy medzi ľuďmi, stojíte na pevnej zemi.  

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here