Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Bryon Widner je bývalý, vlastnými slovami – „hraničný sociopat“, ktorý bol plný nenávisti a mal obrovskú túžbu po násilí. Vo veku 14 rokov sa stal skinheadom a na stredozápade Ameriky strávil 16 rokov v rasistických organizáciách ako napríklad Vinlanders.

V roku 2005 sa Widner oženil s Juliou Larsenovou a o rok neskôr sa im narodil syn. Zodpovednosť za otcovstvo podnietila muža, aby opustil rasistické hnutie, a naplno sa venoval svojej rodine. Napriek tomu, že odišiel z hnutia, jeho tetovania, ktoré mali rastistické motívy, mu nedovoľovali normálne žiť. Rozmýšľal dokonca aj nad tým, že by si tvár polial kyselinou.

Zdroj: Boredpanda

Nakoniec sa však našlo riešenie. Podarilo sa im nájsť plastického chirurga, ktorý bol ochotný vykonať zákrok, a anonymný darca poskytol na zákrok 35 000 dolárov. Vďaka tomu mohli byť tetovania z mužovej tváre odstránené. Úplné odstránenie Widnerových tvárových tetovaní trvalo asi rok a pol, a musel vydržať tucet individuálnych procedúr, všetky boli veľmi bolestivé.

Liečba popálenín a vytekajúcich pľuzgierov často trvala niekoľko dní, kým bol pripravený na ďalšie kolo pod laserom. Ale Widner bol odhodlaný urobiť tú správnu vec pre svoju rodinu, a pokračoval, kým nezostali iba nejaké jazvy. Naozaj obdivuhodná premena a obeta, ktorá obletela svet.

Zdroj: Boredpanda

Komentáre