Spoločnosť Jack Daniel’s má v pláne spustiť novú škálu produktov. Ako uvádza portál The Derby Telegraph, Jack Daniel’s plánuje mierne obnoviť svoj produktový rád a to napríklad o vylepšenú verziu Jack Daniel’s Tennessee Honey alebo Jack Daniel’s Tennessee Fire, ktorý je obohatený o silnejšiu chilli príchuť.

zdroj: Flickr/Caitlin Regan

Aby ste mohli podať žiadosť o túto prácu nemusíte mať žiadne špeciálne schopnosti a ani dlhoročnú prax v gastronómii. Stačí iba zaslať vyplnenú prihlášku s vašimi údajmi do centrály spoločnosti Jack Daniel’s a pokiaľ si vás spoločnosť vyberie, zdarma vám zašle fľašky ich výrobkov na ohodnotenie ktoré im neskôr zašlete. Pokiaľ uvažujete o tejto práci, svoju prihlášku musíte zaslať do 31.1.2018.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: Wikimedia/Aneil Lutchman

Stačí len ísť na ich webové stránky, zadať svoje údaje a už len dúfať, že budete jeden zo šťastlivcov.

Pokiaľ vás táto ponuka nezaujala a zdá sa vám byť príliš jednoduchá, tak per vás je to ešte aj platená stáž od istého londýnskeho baru ILoveGin.com. Táto spoločnosť hľadá skutočného experta na gin, ktorý touto stážou zarobí viacej ako £20 000 a precestuje celú Veľkú Britániu a Európu. Každý týždeň navštívite jednu alebo dve spoločnosti na výrobu ginu kde budete testovať ich produkty.

zdroj: Instagram @the_ginter

 

 

 

 

Komentáre