V minulosti bolo tradíciou, že si ľudia bežne ráno dali pohárik whiskey na pekné ráno. Táto tradícia pochádzala z Írska. V modernom svete ju nahradila tradícia pitia kávy. Predstavte si však, že by sa tieto dve tradície spojili dohromady a mohli by ste si v pokoji vychutnať šálku svojej obľúbenej kávy s príchuťou whiskey a potom pokojne sadnúť za volant a ísť do práce.

Práve v týchto dňoch celosvetovo známa spoločnosť Jack Daniel’s predstavila svetu svoj nový produkt Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Coffee. Áno čítate správne, vaša káva bude s príchuťou populárnej liehoviny. Spoločnosť Jack Daniel’s má vo svojom portfóliu širokú škálu produktov. Či už klasické liehoviny, barbecue omáčku alebo čokoládu. Po novom je to už však aj ich vlastná káva!

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Spoločnosť Jack Daniel’s v spolupráci s World of Coffee vytvorila kávu 100% Arabica, ktorá je ochutená príchuťou Jack Daniel’s Old No. 7 Tennessee Whiskey. Samozrejme, jedná sa o nealkoholický nápoj a tak si túto kávu môžete pokojne vychutnať v bežný deň. Spoločnosť Jack Daniel’s sa snaží držať sa svojho sloganu ‘Everyday we make it, we’ll make it the best that we can.’ (Robíme to každý deň, a preto to budeme robiť najlepšie ako vieme). 

zdroj: Jack Daniel’s

Prezident spoločnosti World of Coffee, Charlie Newman sa vyjadril: „Pri našich produktoch používame len tú najkvalitnejšiu kávu z celého sveta a tá je teraz v ponuke s unikátnou príchuťou Jack Daniel’s.“ 

Spoločnosť ohlásila aj príchod produktu JDspresso, ktorý bude funugovať ako náplň do populárnych kávovarov Nespresso.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here