Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Známa sieť kaviarní Starbucks po Bratislave otvára svoju ďalšiu pobočku v Žiline. V polovici augusta sa mohli návštevníci žilinského obchodného centra Aupark tešiť na veľkolepý Grand opening štýlovej kaviarne, ktorý prilákal dav ľudí a novootvorená pobočka už v prvých minútach svojho fungovania praskala vo švíkoch. Pri príležitosti otvorenia pobočky v Auparku bol pre zákazníkov pripravený sprievodný program, súťaže, ochutnávka kávy a torta.

Zdroj: facebook.com/starbucksSK

Šiesta pobočka Starbucks na Slovensku je situovaná v centre Žiliny, čo zákazníci určite ocenia. Dobrá káva v príjemnom prostredí so štýlovou obsluhou padne dobre predovšetkým po nákupoch. Obľúbená kaviareň sa nachádza na prízemí obchodného domu Aupark a zákazníkom ponúka pestrý výber káv, nápojov, občerstvenia a okrem toho si tu môžete kúpiť aj hrnčeky na nápoje či plátené tašky. Útulne zariadený priestor s nekoľkými stolmi a provizórnymi stenami sa určite stane frekventovaným miestom nákupného centra a vyhľadávanou lokalitou mladých ľudí.

Zdroj: facebook.com/starbucksSK

Starbucks sa do povedomia ľudí dostal predovšetkým svojimi jedinečnými príchuťami nápojov a tiež ikonickými pohármi, na ktoré obsluha napíše vaše meno. Prvú kaviareň na Slovensku Starbucks otvoril v roku 2016 v Bratislave a s celkovým počtom 28-tisíc pobočiek sa stal najväčšou sieťou kaviarní na svete.

Zdroj: facebook.com/starbucksSK

Komentáre