Nedávno sa na facebooku objavila informácia o tom že prvá pobočka Starbucks sa otvorí v Auparku na mieste súčastnej Coffeeshop Company. Podľa neoficiálnych informácií by sa tak malo stať ešte pred začiatkom leta.

133106356724FEB2012-311Na Slovensku sa pije kvalitná káva a sme zvedaví, ako Slováci prijímu Starbucks, nakoľko ponúka skôr sladkú značkovú kávu s imageom, ktorá láka mladšie ročníky. Na druhú stranu však musíme konštatovať že Starbucks je veľmi známy a jeho marketing je viac než silný, čo môže zamiešať karty.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Podľa neoverených informácií na Facebooku by do konca roka mali byť pripravené aj ďaľšie kaviarne v Galérií Eurovea a v nákupnom centre Central.

FILE - In this Friday, April 27, 2012, photo, a Starbucks drink waits for a customer to pick it up as barista Josh Barrow prepares another, in Seattle. Starbucks CEO Howard Schultz wants lawmakers to come together to resolve their political gridlock. From Wednesday, Oct. 9, 2013, to Friday, Oct. 11, 2013, the coffee chain is offering a free tall brewed coffee to any customer in the U.S. who buys another person a beverage at Starbucks. (AP Photo/Ted S. Warren, File)

Komentáre