Káva zo Starbucks-u má niečo do seba. Či už ide o skvelé a netradičné príchute alebo atmosféru týchto kaviarničiek, táto značka sa stáva lákadlom ľudí v rôznych kútoch sveta. Najnovšie si firmy Starbucks a Nestlé povedali, že na trh uvedú novinku. Starbucks Creamers, ktoré majú byť v poradí už štvrtým produktom pod hlavičkou slávnej značky Starbucks. Ten si spotrebitelia môžu kúpiť a používať u seba doma.

Zdroj: stories.starbucks.com

V našej spolupráci so spoločnosťou Starbucks sme videli príležitosť predstaviť Starbucks Creamers ako nový spôsob, akým si spotrebitelia môžu vychutnať chuť kaviarne Starbucks, ktorú poznajú a milujú, z pohodlia svojho domova,“ povedal hovorca firmy Nestlé. Ide o mliečny krém, ktorý dochutí vašu kávu – dodá jej skvelú krémovú chuť priamo vo vašej obľúbenej šálke v pohodlí domova. Vybrať si môžete z troch príchutí: karamel, biela čokoláda a škorica, ktoré sú zároveň najobľúbenejšími príchuťami zákazníkov kaviarní Starbucks.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Domáca príprava chutnej kávy ako zo Starbucks
Zdroj: stories.starbucks.com

Inšpiráciou na príchute krémového mlieka do kávy sa stalo karamelové latte, škoricové latte a biela čokoláda. Začiatkom augusta 2019 by sa mali produkty v týchto variantoch dostať na maloobchodný trh, dostupné budú aj online. Creamer od Starbucks sa však dá pripraviť aj doma – samotná sieť kaviarní priniesla recept na vanilkový variant ľadovej kávy. Ten si zvládnete jednoducho pripraviť aj sami 🙂

Káva Starbucks

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here