Areál žilinského eXtreme parku dokáže ponúknuť svojim návštevníkom najrôznejšie aktivity, či už zo sveta fitness, gastronómie alebo zábavy. Horúcou novinkou je HU:MAN Shisha Lounge, vďaka ktorému si návštevníci môžu vychutnať už aj kvalitné vodné fajky. Realizátorom nového Shisha Lounge je v spolupráci s areálom eXtreme park p. Michal Kysela, ktorý nám v rozhovore prezradil mnohé zaujímavosti zo sveta vodných fajok.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Na úvod nám predstavil úplné základy a vysvetlil nám princíp fajčenia cez vodnú fajku. Tento spôsob fajčenia je obľúbený najmä na blízkom východe a funguje na princípe ochladzovania dymu prebublávaného cez vodu. Voda je umiestnená vo váze a slúži ako filter zachytávajúci hrubé nečistoty. Dym z vodnej fajky takisto neobsahuje žiaden decht a tak fajčiar vdychuje čistý nikotín.

Ako nám ďalej Michal v rozhovore prezradil, on sám je zarytý nefajčiar, no vodná fajka je pre neho niečo úplne iné. Vždy si pri nej rád posedí a ako on sám tvrdí, je to skvelý nástroj, ktorý môžeme využiť pri 3 základných druhoch fajčenia. Je vhodná na neformálne posedenie s partiou a kamarátmi, ale aj na obchodné rokovania, kedy dokáže uvoľniť aj častokrát napätú business atmosféru. Posledný druh fajčenia Michal obľubuje najviac. „Nie je nič lepšie, ako po náročnom dni si len tak sadnúť, vypnúť hlavu a fajčiť vodnú fajku, ktorá vás dokáže uvoľniť a zároveň zrelaxovať myseľ.“

V HU:MAN Shisha Lounge sa kladie veľký dôraz na kvalitu, servis a celkový dojem z návštevy tohto jedinečného miesta. Zákazníci budú môcť taktiež čoskoro využiť aj shisha catering, kedy si budete môcť objednať vodné fajky na firemnú akciu, oslavu alebo na posedenie s priateľmi.

 

Komentáre