Chceli by ste urobiť svojej reštaurácii celosvetovú reklamu na sociálnych sieťach? Potrebujete k tomu dve veci: Fontánu a kvalitné prosecco. O zvyšok sa postarajú spokojní zákazníci. Reštaurácia Darling & Co sídliaca v Brisbane ponúka svojim zákazníkom každú nedeľu od 14:00h neobmedzený počet pohárikov prosecca, ktoré si môžu čapovať oni sami priamo z originálnej fontány. Okrem neobmedzeného prístupu k samoobslužnej fontáne si môžu vychutnať popcorn z karfiolu, smažené kuracie mäso, syrové krokety a mnoho iných druhov snackov a jedál.

Nič však nie je zadarmo a aj neobmedzený alkohol a jedlo k nemu niečo stojí. V tomto prípade ide o 60 dolárov na osobu a povinnú rezerváciu stola vopred. Keďže pre túto reštauráciu ide o novinku, neobmedzené množstvo dobre vychladeného prosecca je zákazníkom k dispozícii každú nedeľu od 14h a táto akcia zatiaľ platí až do 22. decembra 2019.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Podobné fontány však nie sú vo svete ničím netradičným – v Taliansku ich funguje niekoľko s neobmedzeným vínom pre každého a to počas celého roka. S podobnými sa môžeme stretnúť aj na pútnickej ceste Camino de Santiago alebo Cammino di San Tommaso, kde sú fontány s vínom určené na uhasenie smädu turistov a pútnikov.

Komentáre