Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

12 fliaš alkoholu spláchli dole potrubím! Írski barmani pracujúci na Floride sa rozhodli verejne vyjadriť svoje sklamanie a znepokojenie zo správania svetoznámeho zápasníka Conora McGregora po incidente, o ktorý sa nedávno postaral v dublinskej krčme. Video horšej kvality zachytáva zamestnancov baru, ako berú fľaše whisky McGregor a odchádzajú s nimi na toalety, kde je už pripravený Conorov portrét aj írska vlajka. Následne fľaše otvoria a vylejú do misy.

Uverejnil používateľ Sean Rice Piatok 16. augusta 2019

 

Video barmanov je reakciou na Conorovo nedávne agresívne správanie, keď v krčme udrel staršieho pána sediaceho pri bare. „Je to nízka životná úroveň, ktorú sme všetci podporili. Dobre, chlapci, dajte to do záchodu, pretože práve tam teraz patrí jeho whisky. V tomto bare sa nikdy nebude predávať,“ znie zopár viet z toho, čo odznelo vo videu.

Zdroj: facebook.com/thenotoriousmma

„Kvôli nedávnemu zbabelému a otrasnému správaniu takzvaného írskeho profesionálneho bojovníka Conora McGregora írska krčma Salty Shamrock už nebude držať v ponuke jeho produkt, ani spájať svoje podnikanie s jeho menom. Zbavíme sa jeho whisky spôsobom, ktorý sa hodí iba k jeho správaniu. Vyzývam všetkých írskych majiteľov barov, aby urobili to isté! On totiž nie je skutočným zástupcom írskeho ľudu,“ znie vyjadrenie majiteľov baru, ktorí sa týmto spôsobom rozhodli vyjadriť nesúhlas s aroganciou a prehnanými maniermi zápasníka. Zdá sa, že Conorovi začala sláva v poslednom čase enormne stúpať do hlavy, kvôli čomu stráca fanúšikov po celom svete. Uvidíme, čím nás prekvapí nabudúce. Možno práve tým, že si konečne vstúpi do svedomia a uvedomí si, že od slušného správania má toto jeho predvádzanie sa na míle ďaleko.

Komentáre